שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

זיהום בבקבוקי מים מינרליים של עין גדי: אוספת מוצרים מחשש להימצאות חיידק

החברה הודיעה כי בבקבוקי 2 ליטר מתאריכי הייצור 1.8, 2.8 ו-3.8 קיים חשש להימצאות חיידק מסוג פסאודומונס אארוגינוזה העלול לגרום זיהומים שונים בגוף האדם

גיל קליאן 08:3508.08.12
עוד תקלה במים מינרלים בבקבוקים: עין גדי, הנמצאת בבעלות משותפת של חברת יפאורה וקיבוץ עין גדי, הודיעה אתמול על איסוף מוצרים מהמדפים בשל חשש להימצאות חיידק בשם פסאודומונס אארוגינוזה. חיידק זה עלול לגרום זיהומים שונים בגוף האדם, והוא שכיח בבריכות, ג'קוזי וגם בעדשות מגע.

 

זיהום בבקבוקי מים מינרליים של עין גדי זיהום בבקבוקי מים מינרליים של עין גדי

 

בהודעת החברה נמסר כי "חברת עין גדי מים מינרליים מודיעה כי קיים חשד להימצאות של פסאודומונס אארוגינוזה בשישיות בקבוקי 2 ליטר מתאריכי יצור 1.8.12 , 2.8.12 ו- 3.8.12. ופג תוקף 1.8.13, 2.8.13 ו- 3.8.13 בהתאם. החברה אוספת את הבקבוקים מהשוק. אנו מבקשים מכל מי שנמצאים בידו בקבוקים מתאריכים אילו, לא לצרוך אותם ולפנות למוקד שירות צרכנים 1800701701 על מנת שנוכל להחליף את הבקבוקים בתקינים".

 

זו לא הפעם הראשונה שחברות המים המינרלים מדווחות על זיהומים, אך מדובר על מקרה ראשון זה זמן רב בו החברה אוספת בקבוקי מים מהמדפים. זיהומים קודמים במי עדן ונביעות התגלו עוד במעיין וגרמו לחברות להפסיק את השאיבה, לפעמים לתקופות ארוכות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x