$
פרסום ושיווק

ערוץ 10: "הישרדות בידינו"

ערוץ 10 מציין כי קיים סעיף בחוזה המפרט את האופציה הקיימת לערוץ 10 לעונה נוספת. זכיינית ערוץ 2 רשת הודיעה קודם לכן כי רכשה את זכויות ההפקה והשידור של תוכנית הריאליטי מידי CASTAWAY העולמית

שלי פריצקר 19:1505.08.12

בערוץ 10 טוענים הערב (א') בתום בדיקה משפטית של החוזה עם חברת Castaway כי הישרדות בידיהם.

 

בערוץ מביאים מפרטים כהוכחה את הסעיף בחוזה המפרט את האופציה הקיימת לערוץ 10 כבעלת הזכויות לפורמט בישראל. בסעיף נכתב בין היתר כי "לבעל הזכויות (ערוץ 10) מובטחת תקופה של שלושה חודשים שתחילתה ביום שידור הפרק האחרון של העונה, כדי לנהל משא ומתן בלעדי עם Castaway להפקת עונה נוספת של התוכנית בישראל".

 

בערוץ מציינים כי מועד שידור הפרק האחרון של עונה זו של הישרדות הוא ב-29 באוגוסט (עובדה הידועה ל- Castaway). כלומר, שהחל מיום זה מתחילה תקופת המשא ומתן הבלעדי, תקופה שלפי החוזה אורכה 3 חודשים.

 

הערוץ פנה לעו"ד ברוך כצמן, ממשרד הרצוג פוקס נאמן ושות', שציין, בשלב זה, כי "מדובר בהפרה בוטה ומקוממת של הסכם תקף המהווה, בין היתר, חציית קווים אדומים והתנהלות שאינה מקובלת אף במקומותינו הפרועים לעיתים".

 

קודם לכן פורסם כי זכיינית ערוץ 2 רשת רכשה את זכויות ההפקה והשידור של תוכנית הריאליטי מידי CASTAWAY העולמית. עפ"י הודעת רשת, הזכויות יועברו לזכיינית באופן מיידי כבר במהלך 2012. 

 

כוכבי הישרדות VIP כוכבי הישרדות VIP צילום: ורד אדיר

 

הישרדות היא המותג המוביל של ערוץ 10 והתוכנית משודרת בו מאז 2007. עונת ה-VIP שמשודרת עתה זוכה להצלחה וערוץ 10 מצליח לנצח את רשת בנתוני הצפייה.

 

מרשת נמסר: אנו שמחים על הצטרפותה של "הישרדות" ללוח השידורים של "רשת", לצד "THE VOICE" ו"המירוץ למליון".

 

מחברת CASTAWAY נמסר: "נהנינו לעבוד עם ערוץ 10 לאורך השנים. בחרנו ברשת להמשך עתידה של הסדרה בישראל, זאת בזכות יכולות ההפקה והביצוע הגבוהות שרשת הציגה בכל הטיפול בפורמטים הבינלאומיים שברשותה".

 

קודם לבדיקת ערוץ 10 הוא מסר: "עתידו של הערוץ נמצא בידיה של ממשלת ישראל שמעכבת כל הסדר שיאפשר את המשך פעילותו גם בשנים הבאות, ויש מי שמנסה לנצל את המצב לטובתו. כפי הנראה רשת, אשר מייחלת לחזרתה לימי המונופול, הטעתה את חברת castaway לחשוב שערוץ 10 כבר נסגר. הזכויות לשידור הישרדות הן של ערוץ 10, וישראל 10 תנקוט בכל הפעולות המשפטיות על מנת להבטיח את כל זכויותיה".

 

תגובת רשת לתגובה של ערוץ 10: "אין בכוונתנו להתייחס לטענות מופרכות אלה, ההודעה שלנו מדברת בעד עצמה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x