$
פרסום ושיווק

רנואר תובעת זכיין בקניון מלחה: מסכן את כל הרשת

רשת חנויות האופנה טוענת שהקניון חייב לה 5.5 מיליון שקל, אך תביעתה חושפת כי היא חוששת מפינוי החנויות לנוכח העובדה שהזכיין חב כ־350 אלף שקל גם להנהלת הקניון

מארק שון 08:4803.07.12

רשת חנויות האופנה רנואר תובעת את הזכיין שלה בקניון מלחה שבירושלים, בטענה שהוא חייב לה 5.5 מיליון שקל. הנתבעות הן שתי חברות בבעלות יורם בן דוד־אוחיון, שמפעיל חנות לבגדי נשים וחנות לגברים בקניון.

 

אלא שהתביעה, שהוגשה לבית משפט השלום בתל אביב, חושפת את החשש האמיתי

של רנואר: פינוי החנויות לנוכח העובדה שהזכיין חב כ־350 אלף שקל גם להנהלת הקניון המוחזק על ידי חברת עזריאלי. "פינוי מהקניון יגרום לפגיעה אדירה ברשת, בשמה הטוב (...) דבר שעלול ליצור חרושת שמועות בכל הרשת ולכדור שלג שסופו מי ישורנו", נכתב בתביעה.

 

בין רנואר לזכיין התנהל בשלוש השנים האחרונות משא ומתן לגבי החוב התופח. לפני כחצי שנה אף הושג הסכם פשרה בין הצדדים, שממנו השתקף שווי החנויות. ההסכם קבע כי אם החוב לא יוחזר, רנואר תוכל לתפוס את החנויות ולקזז מן החוב - כאשר תפיסת חנות הגברים תזכה את הזכיין ב־1.5 מיליון שקל (אם הדבר יקרה ב־2012) וב־1.4 מיליון שקל (אם הדבר יקרה ב־2013); ואילו תפיסת חנות הנשים תזכה את הזכיין ב־2.25 מיליון שקל וב־2.05 מיליון שקל בהתאמה.

 

מעורך דינו של הזכיין לא נמסרה תגובה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x