$
מדיה

נחשף ב"כלכליסט": מגזין שישי של ערוץ 10 בוטל

כתוצאה מכך 16 עובדי התוכנית קיבלו זימונים לקראת פיטורים. כבר מיום שישי הקרוב לא תשודר התוכנית ובמקומה ישודר מבזק חדשות של 15 דקות בלבד

שלי פריצקר 22:5103.06.12

דירקטוריון חדשות 10 אישר היום מספר קיצוצים בחברה. כפי שנחשף הבוקר ב"כלכליסט" מגזין שישי "השבוע" בוטל. כבר מיום שישי הקרוב לא תשודר התוכנית ובמקומה ישודר מבזק חדשות של 15 דקות בלבד.

 

16 עובדי "השבוע" קיבלו זימונים לקראת פיטורים. בין העובדים הכתב אבנר הופשטיין

שאחראי לתחקיר על המיליארדר שלדון אדלסון שבעקבותיו נאלצו בחדשות 10 לפרסם התנצלות.

 

מערוץ 10 נמסר כי מדובר בצעד הראשון מתוך שורה של קיצוצים מתוכננים. צעד נוסף על הפרק הוא קיצוץ של 15% בשכר הטאלנטים ופיטורים של עובדים נוספים.

 

רק בחודש האחרון הודיע הערוץ כי מהדורת שישי מתוכננת לעלות במתכונת חדשה. את המהדורה, שהיתה אמורה לעלות תוך כמה שבועות היו אמורים להגיש עמנואל רוזן, שחזר לאחרונה לערוץ בתור הפרשן המדיני, והפרשן הצבאי אלון בן דוד. התוכנית היתה אמורה לתת מענה למהדורת שישי של ערוץ 2 "אולפן שישי", שזוכה לנתוני רייטינג גבוהים.

 

הצעדים הננקטים באים על רקע הודעת ההתפטרות של מנכ"ל ערוץ 10 יוסי ורשבסקי ביום חמישי האחרון. לאחריה זימן בעל השליטה בערוץ יוסי מימן ישיבת דירקטוריון ובה הוחלט למנות את נציגיו של בעל המניות הדומיננטי בערוץ רון לאודר, אבי בלשניקוב ומיכל גרייבסקי לתפקידי מפתח בדירקטוריון. בלשניקוב מונה לסגן יו"ר הערוץ וגרייבסקי ליו"ר ועדת הכספים.

 

מארגון העיתונאים המייצג את עיתונאי ערוץ 10 נמסר: "הוועד נמצא במגעים עם הנהלת הערוץ".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x