$
פרסום ושיווק

זקי שלום מונע משותפו להיכנס למפעל הסלטים יד המלך: "פוטר כי מעל בכספים"

השותף לשעבר, יוסי בכר: "גנבו לי את המפעל מתחת לאף". שלום: "מי שניהל את המפעל גנב כספים מהמפעל ולכן פוטר על פי דין"

גיל קליאן 12:2315.03.12

סכסוך בעלים במפעל הסלטים יד המלך הביא לפיטורי המנכ"ל ותפיסת המפעל על ידי זקי שלום, המחזיק ב-52% ממניות המפעל. יוסי בכר, מנהל המפעל והשותף ב-48% הנותרים פוטר - כאשר לטענת שלום בכר פוטר כי מעל בכספים, ואילו בכר מצידו דוחה את הטענות וטוען כי שלום עשה במפעל כשלו, מכר סחורה

למפעל במחירים גבוהים וקנה ממנו תוצרת במחירי רצפה לרשת השיווק שהוא מפעיל, חצי חינם.

 

עורך דינו של שלום דחה היום את טענות בכר, וטען כי מדובר בהשמצות חסרות יסוד שנובעות מהליך פיטוריו.

 

בכר אמר היום ל"כלכליסט" כי "הגעתי הבוקר למפעל ו-30 בריונים חסמו את הכניסה שלי. ניתקו לי את הטלפון, נעלו עובדים בחדרים - גנבו לי את המפעל שלי מתחת לאף". על הטענות כי פוטר בגלל מעילת כספים אמר עורך דינו כי מדובר ב"שטויות".

 

עורך דינו של זקי שלום אמר כי "זה לא השתלטות ולא עויינת. אנחנו הבעלים של המפעל. מי שניהל את המפעל גנב כספים מהמפעל. בגלל שתפסנו אותו פיטרנו אותו על פי דין. הם הזמינו משטרה, המשטרה באה והלכה ולא עשתה כלום. זה 2 עובדים ממורמרים שפוטרו ועכשיו באים עם סיפורים עלינו". בכר ועורך דינו טענו בתגובה כי אחרי שהזמינו משטרה הצליח שלום לשכנע אותם כי הוא בעלי המפעל באמצעות מצגי שווא.

 

לדברי עורך דינו של שלום "בכר הוא שותף במפעל אבל הוא בעל מניות מיעוט. אנחנו בעלי הבית של המפעל. הוא עשה שימוש בקופת החברה לצרכים פרטיים. עלינו על זה זימנו אותו לשימוע והוא בחר לא להתייצב. בעקבות המעילה וסיבות נוספות הוא פוטר והיום אמרו לו שהוא לא רשאי להיכנס למפעל".

 

בכר טוען כי המפעל אולץ על ידי שלום לקנות סחורה במחירים מופקעים ולאחר מכן למכור את התוצרת המוגמרת לרשת חצי חינם במחירי רצפה. עוד טוען בכר, כי מוסר התשלומים הירוד של שלום העביר את המפעל לתזרים מזומנים שלילי. על כך הגיב עורך דינו של שלום כי "אנחנו לא הכרחנו את המפעל לעשות שום דבר. הוא מפעל עצמאי והוא היה אמור לפעול לפי שיקולים עיסקיים. שים לב שהוא אומר לך על עצמו שהוא עשה מכירות לא כדאיות למפעל. הוא בעצם אומר - הייתי מנהל גרוע. אז קודם כל הטענות לא נכונות. לא היתה מכירה ביוקר ולא היה כלום. בן אדם שתופסים אותו גונב כספים ברור שהוא בא וממציא טענות. איפה הוא היה 6 שנים? כל הטענות צצות אחרי שפיטרו אותו?".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x