$
פרסום ושיווק

ערוץ 10 ישדר מהערב את המהדורה המרכזית מאולפני JCS בירושלים

מנכ"ל חברת החדשות של הערוץ לעובדים: "החלטנו לעמוד בדרישות החוק, מתוך תקווה שיקרה נס ויימצא פתרון להמשך קיומו של הערוץ"

שלי פריצקר 14:5801.01.12

למרות המשבר, ערוץ 10 ממשיך בתוכניות: המהדורה המרכזית של חדשות 10 עם יעקב אילון תשודר החל מהערב מאולפני הבירה JCS בירושלים שבבעלות רון לאודר. כפי שנכתב לראשונה ב"כלכליסט", ערוץ 10 ביקש מהרשות השנייה אישור לשדר מאולפני הבירה באופן זמני עד שיושלם המעבר של חברת החדשות למקום

קבע בנווה אילן.

 

ערוץ 10 מחויב על פי החוק להעביר את חברת החדשות שלו עד ה-1 בינואר לנווה אילן, אולם בעקבות המשבר שבו הוא מצוי נעצרו עבודות הבנייה במקום. המעבר לירושלים ותשלום החובות למדינה הם התנאים להגשת בקשה לרישיון שידורים.

באי-מייל ששלח היום (א') מנכ"ל חברת החדשות, אורי רוזן, לעובדים הוא כתב: "בניגוד לאולפן הקבע המתוכנן בנווה אילן, שאמור להיות מהמתקדמים בעולם, האולפן הזמני מוגבל מאוד ביכולותיו ומהווה פשרה גדולה מבחינתנו. יחד עם זאת, החלטנו לעמוד בדרישות החוק, מתוך תקווה שיקרה נס ויימצא פתרון להמשך קיומו של הערוץ".

 

מכיוון שהפתרון ב-JCS שבירושלים הוא זמני, דסק החדשות הנמצא בגבעתיים ימשיך להיות מוקרן מאחורי מגיש החדשות, כפי שנעשה עד כה. עוד הוא מוסיף כי "למרות שיעקב איילון מסתייג חריפות מהאילוץ והפגיעה במסך, הוא ישדר החל מהערב מהאולפן הזמני בתקווה שזה יסייע להצלת הערוץ".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x