שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
מדיה

"כוכב נולד": אביה של תמר יהלומי הודה ששלח מסרונים שהיטו את ההצבעות

במכתב לקשת וטדי הפקות כתב האב: "פעלתי כפי יכולתי בתום לב לסייע לבתי להתקדם בשלבי התחרות האחרונים" . היקף ההצבעות החריגות נאמד בעשרות אלפי שקלים

שלי פריצקר 17:2513.07.11

חקירת ההצבעות הכפולות ב"כוכב נולד" נסגרה: אביה של המתמודדת תמר יהלומי הודה בשליחת מסרונים שהיטו את ההצבעות.

 

בתחילת השבוע פתחה זכיינית ערוץ 2 קשת וטדי הפקות בחקירה בעקבות חשד לחוסר סדרים בהצבעות בתוכנית "כוכב נולד" וניסיון להשפיע על התוצאות לטובת המתמודדת

תמר יהלומי. אביה, דקל יהלומי, שלח היום מכתב לשני הגופים ובו הוא מודה כי הוא זה ששלח את המסרונים. בעקבות כך ביקשו קשת וטדי להפסיק את החקירה בנושא. כמו כן יהלומי, שהגיעה לשלב חצי הגמר, פרשה מהתוכנית.

 

"כאביה של תמר פעלתי כפי יכולתי בתום לב לסייע לבתי להתקדם בשלבי התחרות האחרונים", כתב האב. "על אף שברור לכולם, כי לתמר לא היה קשר כלשהו להצבעות, תמר החליטה כי לאור האווירה שנוצרה סביבה ועגמת הנפש שנגרמה לה על לא עוול בכפה, אין עתה טעם וגם אין לה רצון להמשיך בהתמודדות השנה".

 

קשת הודיעה בתחילת השבוע כי ביום חמישי שעבר גילתה הפקת "כוכב נולד" דפוסי הצבעה חריגים באמצעות מכשירים סלולריים שהשפיעו על תוצאות התוכניות שהתקיימו ב-2 ביולי וב-6 ביולי. היקף ההצבעות החריגות נאמד בעשרות אלפי שקלים. מערכות הבדיקה בקשת וביוניסל המנהלת את ההצבעות הסלולריות חשפו כי ההצבעות נעשו ליהלומי בלבד באופן בלעדי וחוזר ממספרים סלולריים מאותן קבוצות מספרים, כלומר המסרונים נשלחו מקבוצות הכוללות מאות מספרים מאותן סדרות.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x