$
קצרים

היועצת המשפטית של RGE פורשת

תמר פז-תאני תסיים את תפקידה בקבוצת התקשורת אחרי 4 שנים. פז-תאני שימשה כיועצת המשפטית של ערוץ הספורט ובשנה האחרונה אף מונתה ליועצת המשפטית של הקבוצה

שלי פריצקר 16:4630.05.11

היועצת המשפטית של קבוצת RGE מסיימת את תפקידה לאחר 4 שנים. פז-תאני שימשה כיועצת המשפטית של ערוץ הספורט החל משנת 2007. בשנה האחרונה שימשה כיועצת המשפטית של כלל ערוצי הקבוצה לרבות ערוצי "נגה תקשורת". במסגרת תפקידה ניהלה את המחלקה המשפטית של הקבוצה והובילה מהלכים רגולטורים

משמעותיים מול גופי הפיקוח השונים.

 

לפני הגעתה לערוץ הספורט עבדה פז-תאני במשרד עורכי הדין ארדינסט בן נתן. במסגרת תפקידה עסקה בייצוג חברות מובילות בתחום התקשורת בישראל בתחומי הרגולציה, הליטיגציה ובתחום המסחרי. בין היתר עסקה בליווי שוטף של חברת YES עוד משלבי הקמתה, ייצוג "חדשות ישראל" בהליך הערעור על תוצאות המכרז להפעלת ערוץ החדשות הייעודי וייצוג משרדי פרסום בהליכי ערעור מול הרשות השנייה.

 

תמר פז-תאני מסרה: "עברתי תקופה מלאת אתגרים בערוץ הספורט ואף בקבוצה. אני מודה לכל האנשים האיכותיים וחדורי המוטיבציה ותחושת השליחות עמם יצא לי לעבוד ואני מאחלת הצלחה לכולם".

 

קבוצת התקשורת RGE מחזיקה בערוצי הספורט הכוללים את ספורט 5,ספורט 5+, LIVE+5 , GOLD+5 וספורט 5HD וכן את ערוצי "נגה תקשורת" הכוללים את ערוץ הילדים ערוץ לוגי וערוץ 8.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x