$
פרסום ושיווק

דרמה בחדשות ערוץ 10: יעקב אילון מתנגד להגיש את המהדורה עם תמר איש שלום

איש שלום מועמדת להחליף את מיקי חיימוביץ' לצד אילון, בניגוד לסיכום מפורש עם הנהלת הערוץ שלפיו יגיש לבדו את המהדורה המרכזית של ערוץ 10

רז שכניק, "ידיעות אחרונות" 10:0723.03.11
דרמה בחדשות 10 סביב החלפתה של מיקי חיימוביץ'. הערוץ הוציא אתמול הודעה שלפיה תמר איש שלום מועמדת להחליף את חיימוביץ' לצד יעקב אילון. זאת, בניגוד לסיכום מפורש של אילון עם הנהלת הערוץ, שלפיו יגיש לבדו את המהדורה המרכזית אחרי פרישתה המתוכננת של חיימוביץ ביוני הקרוב.

 

כפי
שפורסם לראשונה ב"ידיעות אחרונות", ביום שבו הודיעה חיימוביץ' על פרישה, 20 בדצמבר, הודיע אילון לערוץ שהוא מבקש להגיש לבדו את המהדורה, ובהנהלת הערוץ נענו בחיוב. מאז החלו בערוץ לבדוק מגישות כמחליפות לאילון בימים שבהם לא יגיש את המהדורה, ולבסוף בחרו את תמר איש שלום, כיום עיתונאית חדשות 2.

 

גורמים המקורבים לחדשות 10 סיפרו אתמול כי ההודעה תפסה את אילון מופתע, מאחר שהגדירה דברים המנוגדים לסיכום עימו ונוסחה במעורפל. "יעקב לא יגיש את המהדורה עם אף אחת אחרת אלא לבדו", אומרים אותם גורמים, "וזה כמובן לא משנה אם מדובר בתמר איש שלום או בכל מועמדת אחרת".

 

שי נשר, מנהלו האישי של יעקב אילון, אמר אתמול: "עם הידיעה על עזיבתה של מיקי חיימוביץ' התקיימה פגישה עם מנכ"ל ערוץ 10 יוסי ורשבסקי, מנכ"ל חדשות 10 ראודור בנזימן, יעקב אילון ואנוכי. בפגישה סוכם כי במקומה של מיקי תיבחר על ידי הנהלת ערוץ 10 מחליפה שתגיש את המהדורה של חדשות 10 פעם בשבוע, כממלאת מקומו של יעקב".

 

תמר איש שלום (30) החלה את דרכה העיתונאית בגלי צה"ל, ובשנת 2004 עברה לערוץ 10 שם הגישה מבזקי חדשות ובהמשך את תוכנית הבוקר. לפני כ־4 שנים יצאה ללימודים בלונדון ועברה לאייש את משבצת כתבת חדשות 2 באירופה. בשנה שעברה החלה להגיש את התוכנית "אולפן לילה" בימי השידור של זכיינית ערוץ 2 רשת. איש שלום נשואה לנדב אייל, עורך חדשות החוץ של ערוץ 10, וסביר להניח שאם המינוי ייצא לפועל היא תראיין את בעלה.

 

מחדשות 10 נמסר בתגובה: "יעקב אילון היה ויישאר מגיש בכיר בחדשות 10. הוא היה שותף מלא להתלבטויות ולדיונים שהובילו למו"מ עם תמר איש שלום. בכל דיון ובכל בדיקה שערכנו בתקופההאחרונה, תמר איש שלום בלטה כדמות המועדפת".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x