$
קצרים

חברת התוכן השיווקי "C" מצטרפת לאיגוד חברות הפרסום

החברה מצטרפת לכ- 60 גופי פרסום החברים באיגוד

כתב כלכליסט 14:4007.03.11

איגוד חברות הפרסום הודיע היום על הצטרפותה של חברת התוכן השיווקי "C" כחברה חדשה באיגוד. בכך מצטרפת "C" לכ- 60 משרדי הפרסום המובילים בישראל, אשר מרכזים כ- 80% מפעילות הפרסום בישראל.

 

חברת "C" מתמחה בתוכן השיווקי, ומנהלת את תקציבי התוכן של המפרסמים הגדולים בישראל,

ביניהם פרוקטר אנד גמבל, החברה המרכזית למשקאות - קוקה-קולה, HOT, קבוצת שיכון ובינוי, קסטרו, דלק מוטורס - מאזדה ופורד, שטראוס, פלאפון, ניופאן, סופר-פארם ועוד.

 

ארז ברגבאום מנכ"ל חברת C, מסר: "בעידן שבו תוכן מוביל את המהלכים הפרסומיים המעניינים והבולטים בעולם, אנו גאים להיות סוכנות התוכן המותגי הראשונה בישראל המצטרפת לאיגוד חברות הפרסום, ומתכוונים לקחת חלק פעיל באבולוציה של תעשיית הפרסום הישראלית ושל איגוד הפרסום הישראלי לעולם של פרסום חדשני, בולט ואפקטיבי למפרסמים, וכזה הנותן ערך אמיתי לצרכנים".

 

לדברי יגאל בראון מנכ"ל איגוד חברות הפרסום: "אני מברך את C עם הצטרפותם לאיגוד חברות הפרסום. ענף הפרסום עובר התפתחויות משמעותיות בעשור האחרון, ואיתו גם האיגוד. איגוד חברות הפרסום משתבח היום גם במשרדי פרסום המתמחים בתחומי הדיגיטל, ניו מדיה, ותוכן השיווקי. ההצטרפות של C לאיגוד היא ביטוי לכך".

 

החברה נמצאת בבעלות משותפת של המנכ"ל ארז ברגבאום, קבוצת באומן/בר/ריבנאי וקבוצת פרומרקט, מובילה מהלכי תוכן למותגים בטלוויזיה, באינטרנט, ברדיו ובעיתונות.

 

איגוד חברות הפרסום הוקם בשנת 1978 ופועל למען קידום תעשיית הפרסום בישראל, העלאת הרמה המקצועית וחיזוק מעמדם משרדי הפרסום בישראל. מנכ"ל האיגוד הוא יגאל בראון ויושב הראש שלו הוא מודי כידון, יו"ר גיתם BBDO.

 

בשנים האחרונות עסק האיגוד בקידום מערך מדידת הרייטינג באינטרנט, קידום מערכות המחקר והמדידה, הפעלת תחרות הפרסום קקטוס הזהב, סוגיות רגולציה ותקשורת, שת"פ עם משרד החוץ בנושאי מיתוג ישראל ועוד.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x