$
פרסום ושיווק

גלובוס מקימה קומפלקס בתי קולנוע בחיפה

הקבוצה חתמה עם הגרנד קניון על חוזה להקמת המתחם בהשקעה של כ-100 מיליון שקל; בשבוע שעבר הודיעה גם בעלת מתחמי סינמה סיטי על הקמת קומפלקס חדש בחיפה

אורנה יפת 14:1317.01.11
קבוצת גלובוס, שבשליטת יורם גלובוס, מקימה קומפלקס בתי קולנוע בחיפה תחת השם "גלובוס סיטי". הקבוצה חתמה עם הגרנד קניון בחיפה על חוזה להקמת המתחם בהשקעה של כ-100 מיליון שקל. פתיחת הקומפלקס צפויה השנה.

 

ה"גלובוס סיטי" בחיפה ישתרע על שטח של כ-10,000 מ"ר ויכלול 25 אולמות
קולנוע, מתוכם 5 אולמות VIP. המתחם יתפרש על שתי קומות, כאשר הקומה הראשונה תכלול 20 אולמות קולנוע ובקומה השנייה ימוקמו 5 אולמות הקרנה VIP, בנוסף לאגף מסעדות, ברים ובתי קפה, תיאטרון לילדים, מתחם אטרקציות לילדים ונוער, אולפן טלוויזיה ומרכז כנסים.

 

גלובוס גרופ מחזיקה בשותפות עם גלובוס מקס ובנט קפלן בקומפלקסים של בידור ובתי קולנוע בבאר שבע, בקרית ביאליק , בנתניה ובמודיעין, בנוסף ל-10 בתי קולנוע נוספים ברחבי הארץ וקולנוע ה-IMAX באילת.

 

בשבוע שעבר הודיעה גם חברת ניאו לינאו, בעלת מתחמי סינמה סיטי, על הקמת קומפלקס בתי קולנוע חדש במפרץ חיפה, ולצדו פארק שעשועים בסגנון דיסנילנד, כהגדרת החברה. על פי הודעת החברה, סינמה סיטי חיפה יוקם ב-2013 בהשקעה של 600 מיליון שקל ביציאה ממנהרות הכרמל, סמוך לצומת הצ'ק פוסט, על קרקע של 80 דונם שבבעלות הקבוצה. הוא יכלול כ־50 אלף מ"ר של בתי קולנוע ומסחר, 25 אולמות קולנוע וארבעה אולמות תיאטרון, 6,000 מקומות ישיבה ו־5,000 מקומות חניה. כפי שנחשף ב"כלכליסט", בתאגיד הענק דוחים את הפרסומים שלפיהם עומד על הפרק שיתוף פעולה עם גורם ישראלי להקמת פארק שעשועים תחת השם דיסני, או שיכלול אלמנטים של מותגי דיסני.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x