• תפריט
קצרים

שת"פ בין מפעל הפיס לרדיו תל אביב 102FM: אראלה תתקשר למנויים ותבשר על זכייתם

מנכ"ל 102 FM: "אין כמו רדיו כדי להעביר את אותו רגע מיוחד שקורה אולי פעם בחיים כדי להמחיש למאזין את גודל ההתרגשות והתגשמות החלום

כתב כלכליסט 13:2730.12.10

לראשונה בתולדות מפעל הפיס, אראלה תגיע ל"תוכנית הבוקר של ישראל" ברדיו תל אביב 102FM ובמהלכה תתקשר לזוכים בהגרלת מנוי פיס ותבשר להם על זכייתם בפרסים כספיים גדולים. זו הפעם הראשונה בה יתבשרו הזוכים בהגרלות המנויים על זכייתם בשיחת טלפון רדיופונית.

 

בעקבות עלייה לאוויר

של תשדירי הרדיו בכיכובה של אראלה, ערך מפעל הפיס מחקר שהעלה שהתשדירים גרמו לרמות מודעות וחשיפה גבוהים מאוד, במיוחד בהתחשב בעובדה שהמדיה העיקרית הייתה רדיו.

 

לדברי אילן דרור, מנהל אגף קשרי לקוחות במפעל הפיס, השיחות הטלפוניות למנויים הזוכים התחילו כבר לאחר ההגרלה הראשונה למנויים שנערכה בשנת 1981, וב-10 השנים האחרונות אראלה היא זאת שמודיעה למנויי מפעל הפיס על זכייתם, ועד כה הייתה אנונימית לחלוטין.

 

דני נישליס מנכ"ל רדיו תל אביב 102 FM, מסר: "אין כמו רדיו כדי להעביר את אותו רגע מיוחד שקורה אולי פעם בחיים כדי להמחיש למאזין את גודל ההתרגשות והתגשמות החלום. כל אחד מאיתנו מחכה בעצם שאראלה תתקשר אליו ובינתיים הוא מאזין לרדיו וממשיך לחלום. אני מודה למפעל הפיס שנתנו לנו את ההזדמנות להעביר את אותו רגע נדיר כשאראלה מודיעה על הזכייה לציבור המאזינים".

 

"תוכנית הבוקר של ישראל" עם הראל סלוצקי ועופר דומינגז עלתה לשידור ברדיו תל אביב בנובמבר 2009, לאחר ששודרה בהצלחה מספר שנים ברדיו קול רגע. התוכנית כוללת התייחסויות הומוריסטיות לנושאי השעה, פינות מיוחדות ושילוב מאזינים, כמו גם אירוחים מוסיקליים מיוחדים כגון: אביב גפן, קרן פלס, כנסיית השכל, אברהם טל ועוד.

 

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x