$
מדיה

לארי קינג פורש אחרי 25 שנה - צפו בתוכנית הפרידה

אחרי 6,000 תוכניות ו-50 אלף ראיונות סוגר לארי קינג בן ה-77 את המיקרופון שלו ב-CNN. בתוכנית הפרידה שלו נפרדו ממנו הנשיא אובמה, הנשיא לשעבר קלינטון ומושל קליפורניה שוורצנאגר. צפו בתוכנית המלאה

כתב כלכליסט 23:4217.12.10

לארי קינג, מי שנחשב לגדול המראיינים בטלוויזיה האמריקנית, הגיש ביום חמישי האחרון בפעם האחרונה את תוכניתו היומית "לארי קינג לייב", וסיים קריירה בת 25 שנה ברשת CNN.

 

קינג, בן ה-77, נאבק בדמעות שחנקו את גרונו כשנפרד מצופיו במלים: "תודה לכם, ובמקום לומר שלום, מה דעתכם שנאמר להתראות?".

 

שורה של אישים התייצבו להיפרד מלארי קינג בתוכניתו האחרונה, ובראשם הנשיא ברק אובמה שאמר כי תוכניתו של קינג "פקחה לאמריקאים את העיניים לראות ולהכיר את העולם שמחוץ לסלון שלהם". גם הנשיא לשעבר ביל קלינטון התראיין בתוכנית הפרידה - היתה זו הופעתו ה-29 בתוכנית של לארי קינג. מושל קליפורניה, ארנולד שוורצנאגר, הכריז כי יום הפרישה של לארי קינג, 16 בדצמבר, יוכרז באופן רשמי כ"יום לארי קינג" בקליפורניה.

 

במהלך 25 שנות קיומה של תוכניתו שידר קינג כ-6,000 תוכניות וקיים כ-50 אלף ראיונות. את מקומו יתפוס פירס מורגן, שהיה העורך הראשי של הצהובון הבריטי "דיילי מירור" ואשר אולץ להתפטר מתפקידו ב-2004 לאחר שהעיתון פרסם תמונות שהתבררו כמזויפות של חיילים בריטיים משפילים אסירים עירקיים.   

 

לפניכם תוכנית הפרידה המלאה של לארי קינג אשר שודרה ב-CNN ביום חמישי האחרון -

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x