$
מדיה

הסדרה רמזור נמכרה להפקה ברוסיה

הגרסה הרוסית תעלה לשידור בערוץ CTC במהלך שנת 2011 ותשודר בעוד 14 מדינות ברית המועצות לשעבר, בהן אזרבייג'ן, ארמניה ובלארוס

מיכל תוסייה כהן 11:4017.11.10

הזכיינית קשת הודיעה היום כי מכרה את זכויות ההפקה של הקומדיה "רמזור" לחברת ההפקה הרוסית Yellow, Black&white. העסקה בוצעה על ידי חברה הבת של קשת למכירת פורמטים טלוויזיוניים לחברות הפקה זרות, "קשת פורמטס", שמנהלת קרן שחר.

 

"רמזור" בהפקה הרוסית צפויה לעלות לשידור

במהלך שנת 2011 בערוץ הרוסי CTC, שהינו הערוץ השלישי בגודלו במדינה. הגרסה הרוסית של התוכנית צפויה להיות משודרת בעוד 14 מדינות ברית המועצות לשעבר, בהן אזרבייג'ן, ארמניה, בלארוס ועוד.

 

אדיר מילר, יוצר התוכנית יחד עם רן שריג, מסר בתגובה למכירה: "מרגש אותי שבכל פעם שאני חושב שקיבלתי כבר את כל המתנות מרמזור, היא מפתיעה אותי ונותנת לי עוד מתנה".

 

רמזור נמכרה בתחילת השנה להפקה גם בארה"ב. FOX מפיקים את הגרסה האמריקאית שתיקרא "Mixed Signals", שתשודר במהלך שנת 2011. את התסריט של הגרסה האמריקאית כותב בוב פישר, תסריטאי התוכנית המיתולוגית "נשואים פלוס".

 

באוקטובר השנה, מילר ושריג קיבלו הודעה כי הסדרה מועמדת לפרס האמי הבינלאומי בקטגוריית הקומדיה הטובה ביותר. טקס האמי ייערך בעוד 5 ימים, ב-22 בנובמבר.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x