שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הבריף

רמי לוי גם באינטרנט

רשת שיווק השקמה של לוי תשיק בנובמבר פיילוט להזמנות דרך האינטרנט

אורנה יפת 09:4112.10.10

רמי לוי צפוי להתחיל בפיילוט למשלוחים דרך האינטרנט במהלך נובמבר. בימים אלה לוי עובד על הקמת אתר האינטרנט של רשת שיווק השקמה, ואם לא יהיו בעיות טכניות, הוא יושק בתוך חודש.

 

בשלב הראשון יוכלו להירשם לפיילוט כמה אלפי לקוחות שיקבלו סיסמה, ובאמצעותה יורשו להיכנס

לאתר ולבצע הזמנות. בתקופת הפיילוט האתר לא יהיה פתוח לכלל הלקוחות. "הפיילוט יימשך בין 60 ל־90 יום. במהלך התקופה נלמד את התחום, נפיק לקחים ואז נשיק את האתר לכלל הגולשים", מסר לוי.

 

הפיילוט ייערך באזור המרכז והמשלוחים יתבצעו בערים תל אביב, רמת גן, בני ברק והרצליה. לדברי לוי, מחירי המוצרים באתר יהיו זהים למחירים שבהם נמכרים המוצרים בחנויות הרשת, ובשלב הראשון לא יוגבל המשלוח לסכום מסוים. "המשלוחים יתבצעו מהסניף שלנו בבני ברק בשלב הראשון, ולאחר מכן נקים מחסנים ייעודיים לצורך משלוחים במקומות שבהם אין לנו סניפים. בערים שבהן יש סניף של שיווק השקמה, המשלוח ייעשה דרך הסניפים", הוסיף לוי.

 

לוי מעריך כי הכניסה לתחום המשלוחים תגדיל את רכישות מוצרי המזון דרך הרשת. "אני מאמין שבתוך עשר שנים, 20%-25% ממכירות מוצרי המזון בארץ ייעשו באינטרנט. הכניסה שלנו לתחום תיצור תחרות". שלשום הודיע לוי על כניסה לתחום הביטוח, ובשיתוף פעולה עם חברת הביטוח שלמה יציע בסניפים מחירים נמוכים ב־10% לכל פוליסה שהלקוחות יביאו.

 

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x