$
פרסום ושיווק

פישמן רוכש את "הפיראט האדום" ב-14 מיליון שקל

עם רכישת רשת הצעצועים מידי ויקטור סלוה, מחסלת קבוצת פישמן את אחת ממתחרותיה העיקריות בענף בפריפריה

מיכל תוסייה כהן 15:2409.06.10

קבוצת פישמן רוכשת את רשת הצעצועים "הפיראט האדום" מידי ויקטור דלווה ב-14 מיליון שקל. בזכות מהלך הרכישה, הקבוצה שמחזיקה גם ברשת הצעצועים טויס אר אס בישראל, מחסלת את אחד המתחרים המרכזיים שלה בענף הצעצועים באזור הפריפריה.

 

קבוצת פישמן, אשר בראשה עומד אליעזר פישמן, רוכשת את הרשת על מנת להרחיב את הפעילות שלה מ-13 סניפים לכ- 25 סניפים בכל רחבי הארץ. הרשת פועלת בשיטת "הדיסקאונט", שמשמעותה מחירים זולים לאורך כל השנה. לכן התפתחות הרשת תהיה בעיקר לערי הפריפריה, שם התחרות בין הרשתות הקמעונאיות היא לרוב בגזרת המחיר.

 

טויס אר אס טויס אר אס

 

סניפי הרשת, מלבד סניף אחד, פועלים בשיטת הזכיינות. עם הרכישה, מרחיבה קבוצת פישמן את הפעילות של זרוע הקמעונאות והסחר שלה, שכוללת מלבד טויס אר אס, גם את הרשתות בסט ביי, Celio, Zer4U, הום סנטר, איי.די. דיזיין, וביג BOX.

 

קבוצת פישמן היא קבוצת חברות בבעלות חלקית או מלאה של פישמן אחזקות. מלבד זרוע הקמעונאות, החברה פועלת בתחום הנדל"ן, התעשייה, המדיה, התקשורת וההייטק. חלק מהחברות בקבוצה פרטיות וחלקן נסחרות בבורסה ובקבוצה ישנם למעלה מ-10,000 עובדים.

 

את דלווה ייצגו בעסקה עורכי הדין אורלי סמואלוב וארז מזרחי ממשרד פירט, וילנסקי, מזרחי, כנעני. פישמן יוצגו על-ידי עורך הדין שי מילוא ממשרד אינסל, מילוא ושות'.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x