• תפריט
פרסום ושיווק

"סינמה סיטי בירושלים יוקם תוך 18 חודשים"

במהלך השקת סינמה סיטי בראשון לציון הודיעו הבעלים כי התוכניות בירושלים אושרו וכי העסקה עתידה להחתם בקרוב

מאיה זיסר 15:2315.03.10

"תוך 18 חודשים מהיום נפתח מתחם סינמה סיטי בירושלים בהיקף הוצאות חסר תקדים", כך הכריזה היום (ב') חברת ניאו לינאו, שבבעלות משה ולאון אדרי, יעקב כהן, קבוצת שמרוק וחברת מטרופוליטן (בבעלות משפחת חדידה מצרפת).

 

הדברים נאמרו במהלך מסיבת עיתונאים בה הושק מתחם G סינמה סיטי ראשל"צ . לדבריהם, "התוכניות למתחם בירושלים אושרו ובימים הקרובים אנחנו מאמינים שנחתום על העסקה". המתחם ימוקם באזור מרכזי עם נגישות גבוהה, הקונספט העיצובי יותאם לאופייה של הבירה.

 

מתחם G סינמה סיטי ראשל"צ מתפרס על שטח 45 אלף מ"ר של בתי קולנוע ומסחר, וכולל 26 אולמות קולנוע ותיאטרון ו-4,000 מקומות ישיבה. המרכז החדש מיישם טכנולוגיה קולנועית חדשנית של ליאון אדרי המעוגנת בפטנט 'אולם זכוכית', בו הושקעו 4.5 מיליון שקל. החברה צופה כי "בשנה הקרוב יימכרו 3 מיליון כרטיסים, ונגיע ל- 5-6 מיליון מבקרים". המתחם החדש ייפתח לקהל הרחב ביום חמישי הקרוב ויספק 700 מקומות עבודה.

 

מתחם G. מכיל 26 אולמות מתחם G. מכיל 26 אולמות צילום: סיון פרג'

 

יעקב כהן, מנכ"ל סינמה סיטי ומבעלי ניאו לינאו, אמר כי "החזרנו מיליון וחצי צופים לבתי הקולנוע". ליאון אדרי הוסיף כי
"החזון ליצירת מתחם המשלב בידור ובילוי אולטימטיבי עלה בשנות ה-90, וקרם עור וגידים עד לפתיחת הסינמה סיטי בגלילות ב-2002, שהיה אז הראשון מסוגו". אדרי הוסיף, "מאז הקמנו עוד 5 מתחמים כאלו בחו"ל. ב-G סינמה סיטי לקחנו את החזון צעד נוסף קדימה והקמנו מאפס בניין חדש שיאפשר לי להגשים את כל חלומותי מילדות על קולנוע. דור ההמשך של המשפחה נמצא כבר היום בעשייה הזו, ואני מקווה שימשיך לשאת את הלפיד ולפתח הלאה את החזון".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x