$
פרסום ושיווק

מנכ"ל תמי 4 משיק בר פרימיום: החברה תמשיך לצמוח בקצב של 25%-30% מדי שנה

שטראוס מים רושמת את הטכנולוגיה במקומות שונים בעולם בהם גם סין

גלי ברגר 17:0108.11.09

"תמי 4 צומחת בשנים האחרונות בקצב של 25%-30% בכל שנה ואני מניח שנמשיך לצמוח בקצבים האלה גם בשנים הקרובות", כך אמר דני טרגן, מנכ"ל החברה. לפני כחודש הושלמה העסקה בה רכשה שטראוס את תמי 4 תמורת 291 מיליון שקל ולמעשה החברה היא כעת מותג בתוך חטיבת שטראוס מים בראשה עומד

רמי רונן. "תמי 4 ממשיכה לעבוד כרגיל, אנחנו לומדים לעשות את האינטגרציה עם שטראוס, אך מבחינת הפעילות שלנו – פועלים לפי התוכניות", הוסיף טרגן, עם השקת קו חדש של ברים ביתיים – תמי בר פרימיום, על פיתוחו עבדו בשנה וחצי האחרונות.

 

השקת תמי בר פרימיום אמורה לסייע לצמיחה זו. מדובר בבר ביתי בעיצוב חדש, יוקרתי ומינימליסטי יותר בעל פיצ'רים חדשים מבחינת השימוש - כמות נמזגת, מהירות הרתחה וכו'. הבר החדש יעלה 4,500 שקל לעומת תמי family שמחירם 3,200 שקל. "הבר החדש יאפשר לנו להגיע ליותר לקוחות ולהגדיל את מגוון הפתרונות שאנחנו מציעים", אמר טרגן. ההשקה תלווה בקמפיין פרסומי באמצעות משרד הפרסום אדלר חומסקי בהשקעה של כ-5 מיליון שקל, אך החברה לא תפסיק את תמיכתה גם במוצרים האחרים.

 

בחברה עדיין לא יודעים להגיד היכן בדיוק תהיה הסינרגיה עם שטראוס, אך ברור שתהיה כזו בעתיד. שטראוס פיתחה בשנים האחרונות מסנן מים שפועל באפקטיביות גם על מים באיכות ירודה במיוחד, והיא טרם החלה למכור אותו, כך שבפועל תמי 4 היא הפעילות העיקרית של שטראוס מים בימים אלה. לשאלה מתי יהיה איחוד בין המסנן שפיתחה שטראוס מים (תחת הסטארט אפ H2Q) לבין מתקני תמי 4, הסביר טרגן כי תמי 4 מספקת כבר היום את המים המטופלים באיכות גבוהה. ההבדל העיקרי בין הטכנולוגיות הוא כאמור בכך שזו של שטראוס מים מסוגלת לטפל גם במים באיכות ירודה ולפיכך עיקר הפעילות שלה תהיה מחוץ לישראל. "H2Q נמצאת בתהליכי רישום וקבלת תקנים בכל מיני מדינות, בהן גם סין. לתמי 4 אגב כבר יש אישור לסין. למעשה אנחנו עוסקים כעת בהנחת תשתית ואני מניח שבשנים הקרובות נראה פעילות משמעותית בחו"ל אבל זה ייקח זמן". השנה מספר טרגן תבחן תמי 4 גם כניסה לארצות הברית. כיום הפעילות של תמי 4 מחוץ לישראל, בעיקר בבריטניה מהווה כ-10% מהמכירות.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x