$
פרסום ושיווק

לא רק עזריאלי ומלחה - H&M תיכנס לארבעה קניונים נוספים

הקניונים הנבחרים: גרנד קניון בחיפה, קניון אבנת בפתח תקווה, קניון השרון בנתניה וקניון רחובות

גלי ברגר 16:1519.07.09

חברת H&M הודיעה היום (א') כי חתמה על הסכם עם חברת קניוני ישראל על פתיחת ארבע חנויות של הרשת בחיפה, פתח תקווה נתניה ורחובות. ההסכם נחתם באמצעות מאץ' ריטייל בע"מ, השותף והזכיין של H&M בישראל.

 

החנויות תמוקמנה בגרנד קניון בחיפה, קניון אבנת בפתח תקווה, קניון השרון

בנתניה וקניון רחובות. שטחי החנויות ינועו בין 1,200 ל-1,800 מ"ר. החנות בחיפה תפתח באביב 2010 ויתר שלוש החנויות במהלך 2011.

 

שני מיליון דולר וארבעה וחצי חודשים של פטור משכר דירה - זה הפיצוי שתשלם קבוצת עזריאלי לחברת גלובוס על פינוי בתי הקולנוע מקניון עזריאלי. במקום בתי הקולנוע שנמצאים בקומה השנייה ייפתחו סניפים של הרשת השוודית H&M. לפי הודעת גלובוס לבורסה, החברה לא תשלם שכר דירה החל מיוני 2009 עד סוף תקופת השכירות שתהיה ב-20 באוקטובר 2009, ובתי הקולנוע יפעלו עד לתאריך ה-11 באוקטובר. הסכם השכירות עם עזריאלי אמור היה להסתיים בשנת 2018.

 

גם בקניון מלחה בירושלים אשר בבעלות קבוצת עזריאלי הגיע החברה להסכמה על פינוי בתי הקולנוע ופתיחת H&M במקומם. גלובוס עדיין לא הוציאה הודעה לגבי תנאי הפינוי שם.

 

בחודשים האחרונים מאז שפורסם כי משפחת חורש קיבלה את הזיכיון לחברת האופנה השוודית H&M הסתובבו שמועות רבות לגבי מיקומים אפשריים של חנויות הרשת. העובדה שנציגי החברה היו בישראל וביקרו בקניונים השונים סייעה לחרושת השמועות לגבי מיקום זה או אחר. בעזריאלי שמרו על שתיקה, אך ברור היה כי אין להם כוונה להישאר מחוץ למשחק.

 

החברה ניהלה משא ומתן ממושך מול גלובוס על דמי הפינוי, והוכיחה כי על מנת להישאר קבוצת הקניונים המובילה היא מוכנה גם להשקיע כסף. אין ספק שפתיחת סניפי H&M בתחומה יתרום לשני הקניונים, שגם ככה נחשבים מובילים ויגדילו את תנועת הקונים אליהם.

 

"הספירה לאחור לקראת פתיחת החנות הראשונה החלה וישנה תכונה התרגשות רבה בקרב כל העוסקים במלאכת ההקמה. אנחנו עושים את הכול להבטיח שכולנו כאן בישראל נוכל ליהנות מחוויית הקניה ב- H&M כפי שהיא מוכרת ברחבי העולם", אמר יו"ר מאץ' ריטייל, אנדרו חורש ומוסיף: "אני מאמין שכניסת H&M לישראל הינה לרווחת הצרכנים שיהנו ממבחר רחב יותר של מוצרי אופנה ולטובת כל השחקנים בשוק שיהנו מכך שכל השוק יגדל."

 

לדברי פאר נדיר, מנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי, "אנחנו רואים כבוד רב בפתיחת החנויות הראשונות של H&M בישראל בשניים מהקניונים הבולטים של הקבוצה. שיתוף הפעולה בין רשת האופנה מהמובילות בעולם לבין קבוצת הקניונים המובילה בישראל, הנו מהלך אסטרטגי ארוך טווח שיתרום משמעותית למעמד ואטרקטיביות של קניוני עזריאלי בכלל וקניון עזריאלי וקניון ירושלים בפרט. כמו כן שיתוף פעולה זה יביא לעלית מדרגה בשוק האופנה בארץ, וימשוך את רשתות האופנה המקומיות לתחרות בונה תוך שדרוג הנראות השרות ועיצוב המוצר. אנו תקווה כי שיתוף פעולה זה יביא לפתיחת חנויות נוספות בקניונים המובילים בקבוצה".

 

לדברי ארנון תורן, סמנכ"ל השיווק בקבוצת עזריאלי ומנכ"ל מרכז עזריאלי, "אני מברך על החלטת רשת H&M לפתוח את הסניף הראשון של הרשת בקניון עזריאלי, ובכך להכניס אותנו לרשימת המרכזים האקסקלוסיביים של הרשת בעולם. קניון עזריאלי הנו קניון ארצי הנחשב לאחד מהקניונים המובילים בישראל, מדי יום מבקרים בקניון כ- 30,000 איש ואני משוכנע כי פתיחת הסניף יגדיל את מספר המבקרים המגיעים לקניון היות והמתחם יעניק ערך מוסף לחויות הבילוי". עוד הוסיף ארנון: "קניון ירושלים הנו הקניון הגדול והייחודי של העיר וסביבותיה ובעל היקף המכירות הגבוה בישראל".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x