שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
מדיה

אחרי הפסקה של שנתיים ערוץ CNN חוזר ל-HOT

ערוץ CNN יחזור לכבלים החל מה-1 ביוני. שיאו של לוח השידורים יהיה בהשקת תכניתה החדשה של כריסטיאן אמנפור, שלראשונה תגיש תכנית אירוח לילית

כתב כלכליסט 09:5925.05.09

חברת HOT וקבוצת טרנר, בעלת ערוץ CNN, חתמו על הסכם לפיו יוחזר ערוץ החדשות לשידור בחברת HOT. הערוץ יעלה לשידור ב-1 ביוני, באפיק 74 ללקוחות בעלי ממיר דיגיטאלי.

 

ערוץ CNN חוזר ל-HOT לאחר מו"מ שהתקיים בין הרצל עוזר, מנכ"ל HOT, לבין רון סיקון, סגן נשיא ומנהל איזור

המזרח התיכון בטרנר, בו הגיעו הצדדים להבנות המסחריות.

 

כזכור, תחנת החדשות האמריקאית ירדה מחבילת הערוצים של HOT לפני שנתיים, לאחר שסירבה להפחית בעלויות להפעלת הערוץ כפי שדרשה חברת הכבלים. HOT דרשה להפחית בכ-40% את העלויות, אבל כאמור, קברניטי CNN סירבו.

 

ערוץ CNN צפוי לעלות עם לוח חדש של שידורי הערב בחודש ספטמבר, ויכלול תכניות בהנחיית בכירי הטאלנטים של הרשת, כמו ריצ'רד קווסט, פיונילה סוויני ובקי אנדרסון. שיאו של לוח השידורים החדש יהיה בהשקת תכניתה החדשה של כריסטיאן אמנפור, שלראשונה תגיש תכנית אירוח לילית.

 

הרצל עוזר, מנכ"ל HOT ציין: "אני רואה חשיבות בהחזרת ערוץ CNN לפלטפורמת השידורים של HOT, ומברך על ההבנות אליהן הגענו עם קבוצת טרנר. CNN ישתלב במגוון ערוצי החדשות הבינלאומיים המובילים שאנו מציעים."

 

רון סיקון, סגן נשיא ומנהל איזור המז' התיכון בטרנר: "נהנינו ממערכת יחסים מצוינת עם HOT במהלך 17 השנים האחרונות, ואנו מאוד מרוצים מכך שהצפייה ב CNN תהיה שוב אפשרית למנויי HOT. ההסכם שנחתם יהווה בסיס לשיתוף פעולה עתידי בין קבוצת טרנר לחברת HOT. בזמן בו מודעות והבנה של הסביבה הכלכלית והחדשותית הגלובליות הן כל כך נחוצות, אנו מצפים לספק לאזרחי ישראל את הפרספקטיבה הבינלאומית, הנדרשת מהסיפורים הגדולים המתרחשים מדי יום".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x