$
פרסום ושיווק

מלחמת העופות יוצאת מנשר: שופרסל ומגה בעיר במבצע בזק - קילו ב-9.90 שקלים

במסגרת המבצע, נמכר קילו עוף ב-9.90 שקלים בקנייה מעל 100 שקל בלבד. המבצע החל בשעות הבוקר ובחלק מהסניפים אף מאתמול. הרשת הגבילה את הקנייה בחלק מהסניפים ל-4 קילו ובחלקם אף ל-6 קילו

אורנה יפת ומיטל זדה 16:4220.05.09

בלי הצהרה רשמית וללא יחסי ציבור, יצאה שופרסל במבצע בזק על העופות במרבית סניפי שופרסל דיל בתל אביב, ירושלים, אשדוד, מודיעין, רמלה, באר שבע ועוד. גם מגה בעיר מכרה אתמול (ג') והיום קילו עוף ב-9.90 בקניה מעל 100 שקל.

 

בדיקת "כלכליסט" העלתה, כי במסגרת המבצע, נמכר

קילו עוף ב-9.90 בקנייה מעל 100 שקל בלבד. המבצע החל היום מאז שעות הבוקר ובחלק מהסניפים אף מאתמול. ללא המבצע מחיר העוף עולה בין 15-17 שקל לקילו.

 

שופרסל הגבילה את הקנייה בחלק מהסניפים ל-4 קילו ובחלקם אף ל-6 קילו. הנהלת החברה טרם הודיעה האם המבצע יימשך גם מחר (ה') אך סביר להניח כי הרשת תמשיך את המבצע או תצא במבצע אחר על העוף, בהתאם להתפתחויות ולתחרות מול רמי לוי ורבוע כחול.

 

בימים האחרונים מתנהל מאבק בין רמי לוי לרשתות המאורגנות במתחם נשר, שם פתח לוי ביום ג' סניף חדש. מגה בול המפעילה סניף במתחם הורידה עוד לפני הגעתו של לוי למקום מחירים של מספר מוצרים בהם שקית חלב, קילו עגבניות, גבינה לבנה של טרה, ובגט אשר נמכרו בשקל אחד בלבד.

 

ביום פתיחת הסניף קיבלה מגה בול את פניו של לוי עם חלוקת עופות חינם לרוכשים ב-150 שקל בסניף, מבצע שנמשך גם היום, בעוד שופרסל מכרה קילו עוף בסניף דיל בתל חנן ב-49 אגורות בקניה מעל 150 שקל. לוי מכר את העוף ב-39 אגורות, ללא התניה בקניה בסכום מסוים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x