$
מדיה

בלעדי: ynet ורשת משיקים אתר משותף

האתר יעלה מחר לאוויר ויחליף רשמית את האתר הנוכחי של זכיינית ערוץ 2, רשת. חזותו תהיה דומה יחסית לאתר ynet ותכלול בראש העמוד קישורים אליפטיים בסגנון אלו הקיימים כיום

אמיר טייג 14:2631.03.09

שיתוף הפעולה בין רשת ל-ynet יוצא לדרך מחר (ד') עם אתר המשותף לשני הגופים. כתובתו של האתר תהיה reshet.ynet.co.il והוא יחליף רשמית את האתר הנוכחי של זכיינית ערוץ 2 רשת. בעמוד הראשי של אתר ynet יוצב קישור לאתר המשותף, אך קישור זה לא יהיה קבוע, אלא יתחלף כל כמה שניות עם

קישור אלטרנטיבי לאתר של המשותף של ynet ו-HOT.

 

חזותו של האתר של רשת ו-ynet תהיה דומה יחסית לאתר ynet ותכלול בראש העמוד קישורים אליפטיים בסגנון אלו הקיימים ב-ynet. כמו כן הגוון המרכזי של האתר המשותף יהיה לבן, בדומה ל-ynet, אך בשונה מהאתר המתחרה nana10 אשר עוצב בצבעים כהים יותר. כל פרטי תוכן הווידאו אשר יוצגו באתר ynet ישאו צלמית של רשת. לפי שעה לא יוצג תוכן וידאו חדשותי של חדשות ערוץ 2 ב-ynet, זאת מאחר שרשת עדיין לא הגיעה לעמק השווה בנושא זה עם שותפתה בחברת החדשות, קשת.

 

שיתוף הפעולה בין רשת ובין ynet דומה לשיתוף הפעולה בין פורטל האינטרנט וואלה וחברת הלוויין yes, שתי חברות מקבוצת בזק אשר מקיימות שיתוף פעולה מוצלח יחסית מזה שנתיים. במסגרת שיתוף הפעולה בין ynet לרשת יהיה אתר החדשות אחראי על ניהול האתר המשותף וכן על הצד המסחרי, הכולל גיוס הפרסומות. אנשי רשת יהיו אחראים על המרת תוכן הווידאו לפורמט אינטרנטי.

 

מרשת נמסר כי "כל מותגי התוכן של רשת יופיעו באתר החדש, בהם המרוץ למיליון, כלבוטק, שבוע סוף, צחוק מהעבודה, החיים זה לא הכל ומשפחה חורגת". האתר החדש ינוהל על ידי אריאל ויס. יוחנן צנגן, מנכ"ל רשת ציין כי "זהו צעד חשוב בהיערכות לקראת חדירה לעולמות הוידיאו באינטרנט. המהלך כולו יאפשר הפצת תכני הווידיאו של רשת לכמה שיותר גולשים". יון פדר, העורך הראשי של ynet הוסיף כי "למרות נפח הווידאו הגדול שאנחנו מחוללים כבר היום, הגולשים שלנו מצפים לעוד. שילוב ההיצע של תכני רשת בתוך ynet יאפשר לנו להעמיד בפני הגולשים זירת וידאו חסרת תקדים באינטנרט הישראלי".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x