שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

רמי לוי פתח סניף בתל אביב ומצהיר: עכשיו הסל של תושבי האזור ירד ב-10%-20%

הסניף הוקם מול קניון איילון ובפתיחתו הושקעו 2.5 מיליון דולר. לוי צופה כי באזור גוש דן ייפתחו בזמן הקרוב בין 2 ל-4 סניפים

אורנה יפת 16:4017.03.09

רמי לוי הגיע לתל אביב. היום (ג') נפתח הסניף הראשון של שיווק השקמה בבני ברק, מול קניון איילון. הסניף משתרע על פני 3,000 מ"ר והושקעו בפתיחתו 2.5 מיליון דולר. לוי צופה כי באזור גוש דן ייפתחו בין 2 ל-4 סניפים בטווח הקרוב, ומנהל בימים אלה מו"מ על מיקומים.

 

"פתיחת
הסניף תגרום לכך שהסל של תושבי תל אביב יהיה זול ב-10%-20%", אומר לוי שמתייחס לסל שלו לעומת המתחרים בסביבה. באזור הסניף פועלים שופרסל דיל ומגה בעיר ולא רחוק ממנו, בקריית עתידים, יש גם סניף של מגה וטיב טעם. "נכון לשעות האחרונות, בבדיקות שעשינו אצל המתחרים, הם עדיין לא הורידו מחירים. אבל אני לא פסול אפשרות שהם יחזירו תחרות", הוא אומר.

 

בתוך חודש מבטיח לוי כי הסניף יתחיל לבצע משלוחים לתושבי האזור, במחיר של המוצרים בסניף. "נבחן עד לאיזה אזור ניתן לבצע משלוחים בלי לפגוע בשירות בסניף. המשלוחים יהיו על סל של כ-150 שקל ומעלה".

 

לשאלה האם המתחרים צריכים להיות מודאגים, עונה לוי: "אני לא יודע. אני רק מאחל להם בהצלחה. המטרה שלי היא להביא את הסל הירושלמי שהוא הזול ביותר בארץ, גם לתל אביב".

 

את הדרך עד לסניף לא ניתן לפספס שכן לוי הציב לא מעט שלטים המודיעים על הגעתו למתחם. אגב, תמורת הצבת השלטים למשך חודש שילם לוי כ-20 אלף שקל. זה מפליא אם כן, שללא פרסום במדיות, הסניף הומה מפה לפה. משעה 10.30 בבוקר ועד 14.00 בצהריים בוצעו 2,000 פעולות קופה. "אני מאמין שעד הערב יהיו לפחות 4,000 פעולות קופה", אומר לוי. "הסל הממוצע פה עומד כרגע על 280 שקל, לעומת סל בירושלים שמגיע ל-240-250 שקל".

 

תושבי תל אביב והסביבה מביעים שמחה רבה על הגעתו של לוי לעיר. בכל צעד הוא זוכה לנשיקה מלקוח נוסף ומשפט פרגון ותודה. "אני לא מכיר אותם. הם מכירים אותי מהטלוויזיה", הוא מסביר. "יש פה לקוחות שאמרו לי שהגיעו מרמת אביב ואפילו מפתח תקווה". גם הספקים שלחו לו עציצים ומכתבי ברכה.

 

לוי, שנהג לרכוש מרקים מויטה, מצהיר כי למרות שהבעלות עברה לחצי חינם המתחרה שלו, הוא ימשיך לקנות מהם, בתנאי שיקבל מחיר טוב ומוצר טוב. "מי שנותן לי מחיר טוב אני קונה ממנו. לא מעניין אותי מי הבעלים".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x