• תפריט
מדיה

סלקום משיקה אתר חדש; תעלה הפקות מקור

החברה תעלה בין היתר סידרת אנימציה על להקת תיסלם וסדרה שתתעד את דנה אינטרנשיונל. כמו כן, באתר תהיה חנות וירטואלית למכשירים ניידים

אורנה יפת 14:5026.01.09

סלקום הכריזה היום על פעילות שיווקית לשנת 2009 במסגרתה יושק אתר אינטרנט חדש ופורטל סלולרי. סלקום תעלה הפקות מקור, ביניהן סידרת אנימציה על להקת תיסלם בפורטל הסלולרי ובאתר האינטרנט, עם סינגלים חדשים, קליפים ותכנים נוספים. הפקת מקור נוספת שתעלה בחודש פברואר היא "דנה נמה דנה

קמה", מעין סדרת ריאליטי שתתעד את דנה אינטרנשיונל.

 

במסגרת האתר החדש מציעה החברה חנות וירטואלית שתספק שירותים שניתן לקבל בחנות רגילה ותציע מכשירים ניידים בהנחה של 10%. בחנות יוכלו הלקוחות גם לשדרג מכשירים ולבחור מסלולים בתוכניות השונות.

 

"המיקוד שלנו ב-2009 יהיה לייצר חוויית תוכן ובידור ייחודית ללקוחותינו, שתקבל ביטוי בפורמטים שנייצר, בשירותי ערך המוסף הייחודיים, במגוון ציוד הקצה ובפעילויות חווית המותג השונות", אמר עדי כהן, סמנכ"ל השיווק בסלקום. "יש מעבר של זמן, צריכה ושימושים מהטלוויזיה למחשב ולסלולר. המטרה שלנו היא להעביר את מסך הסלולר למרכז".

 

על השאלה מדוע החברה משיקה פורטל חדש אחרי פרטנר המתחרה, ענה כהן: "אנחנו עובדים על זה כבר שנה וחצי והתחלנו לפני שידענו מה המתחרים עושים. בניגוד לפרטנר, אצלנו לא יהיו בשלב הראשון סרטים. פרטנר הולכת על הבית. אנחנו לא שם. אנחנו נעשה שימוש במסכים אחרים בבית אבל רק כדי לקדם את הפעילות הסלולרית שלנו".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x