• תפריט
מדיה

סלקום תשקיע 15 מיליון שקל בהקמת מרכזי שירות בצפון

חברת הסלולר השלימה לאחרונה הקמת מרכז שירות בטבריה שיעסיק כ-200 עובדים ומוקד שירות בגוש תפן, אשר יקלוט במהלך השנה הקרובה כ-150 עובדים

אמיר טייג 12:2125.01.09

חברת הסלולר סלקום תשקיע 15 מיליון שקל בחומש השנים הקרובות לשם הקמת מרכזי שירות באזור הצפון. החברה הודיע כי בימים האחרונות השלימה את תקופת ההשקה של מרכז השירות בטבריה, אשר מעסיק כ-200 עובדים. כמו כן הודיעה כי בימים אלו נפתח מוקד שירות חדש בגוש תפן, אשר יקלוט במהלך השנה

הקרובה כ-150 עובדים מתושבי המקום. סך הכול תגדיל סלקום את מספר מועסקיה בצפון בכ-350 עובדים. בשלב זה לא ברור האם סלקום תגדיל את מצבת עובדי השירות שלה, או שגיוס העובדים בצפון יבוא על חשבון עובדי שירות באזורים אחרים בארץ.

 

מהחברה נמסר כי מוקדי השירות הטלפוניים החדשים שהוקמו בצפון מתבססים על טכנולוגיה הכוללות מערכת טלפוניה לניתוב שיחות מתקדמת ומערכת הקלטה מלאה של חברת נייס. 

 

עמוס שפירא מנכ"ל סלקום צין כי "סלקום מחויבת לא רק לצרכני התקשורת אלא גם לחברה הישראלית. דווקא המשבר הכלכלי מחייב אותנו לתעדף אזורים בישראל הזקוקים לסיוע ותמיכה. בימים אלו, אני רואה חשיבות גדולה ליצירת מקומות עבודה בעיקר בפריפריות וכולי תקווה שבשנים הקרובות נוכל לספק מקומות עבודה נוספים לתושבי הפריפריה".

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x