שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
מדיה

בלעדי: קשת מקצצת את תקציב 2009 בעוד 10%

כך נודע לכלכליסט. ההערכות הן שהקיצוץ לא יכלול פיטורי עובדים אלא יתרכז בסעיף ההוצאות ועשוי להשפיע על תקציב ההפקות הפנימיות של קשת

אמיר טייג 08:2313.01.09

קשת ממשיכה בקיצוצים. זכיינית ערוץ 2 תצמצם את תקציב ההוצאות השוטף שלה בשנת 2009 בעוד 10% - כך נודע ל"כלכליסט". הקיצוץ הנוסף שעליו הוחלט בימים האחרונים מצטרף לקיצוץ רוחבי של 15% בתקציב 2009, שעליו הודיעה הזכיינית בסוף חודש נובמבר.

כמה ימים לאחר שנודע על הקיצוץ בנובמבר פיטרה קשת 22 עובדים, חלקם הגדול עובדי אתר מקו. ההערכות הן שהפעם לא יכלול הקיצוץ עוד פיטורי עובדים ויתרכז רק בסעיף ההוצאות השוטפות של המחלקות השונות, שייאלצו להפחית בתקציבי יחסי הציבור, התקשורת השיווקית ועוד. הוראה בלשון זו הועברה בימים האחרונים לכל מנהלי המחלקות בקשת.

 

בניגוד לערוץ 10 ורשת, קשת לא קיצצה עד כה בשכר עובדיה. ההערכות הן, שאין כוונה להפחית שכר גם במסגרת הקיצוץ הנוסף. לפי שעה, לא ברור כיצד

ישפיע הקיצוץ על הוצאות התוכן של קשת, שהן רוב ההוצאות של הזכיין. ככל הידוע, הקיצוץ הנוסף לא ישפיע על הפקות התוכן שרוכשת קשת מגופים חיצוניים, אולם הוא עתיד להשפיע על תקציבי ההפקה של קשת עצמה.

 

על פי הוראות הרשות השנייה חייבת קשת לרכוש לפחות 65% מההפקות המקומיות שלה מגופי הפקה חיצוניים. בשנת 2007 רכשה קשת 67% מכלל ההפקות שלה מגופים חיצוניים.

 

מקשת לא נמסרה תגובה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x