$
מדיה

רשמית: פרטנר נכנסת לתחום המולטימדיה הביתית

המנכ"ל, דוד אבנר, הכריז במסיבת עיתונאים כי בכוונת חברת הסלולר להיכנס לראשונה לבית לקוחותיה ולהציב בהם חומרה ייעודית. כמו כן יוקם אתר אינטרנט במסגרתו יימכרו להורדה קובצי מוסיקה ותוכן וידאו

אמיר טייג 16:1323.09.08
חברת הסלולר פרטנר, הודיעה היום על הרחבת מגוון שירותיה בעתיד הקרוב וכניסה לתחום המולטימדיה הביתית. לאחר תקופה ארוכה של שמועות וספקולציות חשפה החברה כי במהלך המחצית הראשונה של שנת 2009 תשיק מספר מוצרים, כאשר הדגש העיקרי היה על שירותי תוכן בידורי. החברה הודיע כי בכוונתה להיכנס לראשונה לבית לקוחותיה ולהציב בהם חומרה ייעודית שלה. עד כה פעלה החברה בתחום הסלולר בלבד.

 


 

פרטנר הודיעה כי הקימה אתר אינטרנט אשר נקרא orange time במסגרתו תמכור להורדה קובצי מוסיקה ותוכן וידאו כמו סדרות וסרטים. כמו כן יוצבו בפורטל משחקים רבים ביניהם משחקי רשת. לטענת החברה, מדובר יהיה בפורטל הבידור הגדול בישראל אשר יאפשר הורדה חוקית של תכנים ותשלום עבור שימוש. החברה לא הבהירה כיצד יעשה התשלום, האם מדובר בתשלום קבוע חודשי או בתשלום עבור צפייה.

 

עוד בכוונותיה האסטרטגיות של החברה, להציע שירותי גישה לאינטרנט (ISP) וכן טלפון קווי מבוסס אינטרנט (VOB). שירותים אלו ישווקו כחלק מסל שירותים אשר יכלול גם את שירותי הסלולר של החברה. הטלפון הקווי של החברה יאפשר קבלת השיחות הסלולריות באמצעותו, או העברת שיחה שהתקבלה במכשיר הקווי למכשיר הסלולר. בנוסף תשווק החברה נתב אלחוטי מתקדם (מתקן N), שיאפשר חיבור של אמצעי מדיה נוספים בבית הלקוח.

 

מנכ"ל החברה דוד אבנר ציין, כי החברה נערכת מזה כשנתיים לקראת השקת השירותים החדשים וכי מדובר במהלך אסטרטגי עבור פרטנר, עבור שוק התקשורת בארץ ועבור הצרכן הישראלי. "העת הבשילה הן טכנולוגית והן בדפוסי השימוש להעשיר את מגוון השירותים שנספק ללקוח", אמר אבנר. המנכ"ל הוסיף כי לקראת סוף שנת 2008 ובמהלך המחצית הראשונה של 2009, תשיק החברה מוצרים אלו בהדרגה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x