$
מדיה

בלעדי: אופירה אסייג תיווכה ברכישת רדיו 99

ברדיו 99 כבר מתכוננים לבעלים החדשים מ־103. מקורבים לעזור, ויסמן ודיק כבר נראו במסדרונות התחנה, אף שעוד לא ניתן אישור לרכישה מטעם הרשות השנייה

רון גרנות 09:2316.09.08

אופירה אסייג תיווכה בין אלי עזור לארקדי גאידמק בעסקת מכירת רדיו 99 ל־103. כך נודע ל־"כלכליסט". אסייג, המקורבת לגאידמק, נחשבת לאחת השדרניות הבולטות ברדיו 99, ותוכניתה עם אייל ברקוביץ' "ספורט 99" מסתמנת כתוכנית הראשונה שתשודר בסינדיקציה בכל התחנות האזוריות שבבעלותו של עזור.

 

ל"כלכליסט" נודע עוד, כי למרות שרק באוקטובר הקרוב צפויה הרשות השנייה לאשר את רכישת רדיו 99 מידי איש העסקים ארקדי גאידמק על ידי אלי עזור, דודי ויסמן ואמנון דיק, בימים האחרונים מקורבים לשלושה כבר נראו במסדרונות התחנה בהרצליה פיתוח. בין היתר נצפו מנכ"ל 103 עידו מור ורואי החשבון של עזור, והם בוחנים דרכים לביצוע שינויים.

 

עוד נודע כי השבוע קיבלו הטאלנטים של הרדיו את משכורתם ־ באיחור של ארבעה ימים.

אופירה אסייג אופירה אסייג צילום: דור מלכה

כפי שפורסם השבוע ב"כלכליסט", לבעלים החדשים אין כוונה לבצע שינויים מהותיים באופי התחנה והוא מתכוון להותיר אותו ערוץ שידור המתמקד באקטואליה. הכוונה היא למנות בשלב מאוחר הנהלה חדשה - במקום היו"ר רם לנדס והמנכ"לית מישל קרמרמן, שהודיעו על התפטרותם בשבוע שעבר. בתקופה האחרונה שררה מתיחות בין אסייג לקרמרמן, המנכ"לית היוצאת, מאחר שמחלקת הספורט בתחנה עבדה ישירות מול גאידמק. התפטרותה של קרמרמן באה זמן קצר לאחר שנודע לה שגאידמק החליט לא לחדש את החוזה שלה בעקבות נתוני TGI הנמוכים, שלא השביעו את רצונו. יש אף מי שטוען שאסייג היא מועמדת בולטת לשמש מנכ"לית התחנה, אלא שאסייג מכחישה. את תגובתה של קרמרמן אי אפשר היה להשיג אתמול..

 

ארקדי גאידמק אולץ על ידי הרשות השנייה למכור את רדיו 99, מכיוון שהחליט להתמודד בבחירות המוניציפליות הקרובות על ראשות עיריית ירושלים, והחוק אוסר על פוליטיקאי להחזיק בגוף שידור.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x