$
פרסום ושיווק

אחרי 3 חודשים: סלקום חוזרת לפרסם בערוץ 10

מאז יוני נמנעה סלקום כמעט לחלוטין מפרסום בערוץ 10. מנהלת מו"מ על הסכם שנתי חדש, ובינתיים מעלה בערוץ קמפיין למהלך "זמן is money"

מיטל זדה 09:5415.09.08

סלקום חוזרת לפרסם בערוץ 10 לאחר יותר משלושה חודשים שבהם כמעט לא היתה נוכחת בערוץ. החברה תעלה עם קמפיין פרסום חדש למהלך "זמןis money", שמבוסס על פלטפורמת פרסום חדשה שלה.

 

בשלב זה מדובר בעלייה של קמפיין פרסומי אחד, לאחר שבחודש יוני - בסיום ההסכם השנתי של החברה

עם הערוץ - ירדו באופן ניכר היקפי הפרסום שהועברו אליו עקב אי־הסכמה על התנאים המסחריים.

 

בשבועות האחרונים מתנהל משא ומתן בין סלקום לבין ערוץ 10 על הסכם שנתי חדש, אך בחברה טרם חתמו על הסכם כזה. יתר החברות הקשורות לקבוצת אי.די.בי חזרו לפעילות פרסומית כמעט מלאה בערוץ, בהן חוגלה קימברלי, שופרסל וכלל. עם זאת, גם במקרים אלו לא נחתם הסכם שנתי חדש.

 

קמפיין סלקום מלווה את המודל הפרסומי החדש שלה, שבמסגרתו היא מאפשרת ללקוחותיה לקבל זמן אוויר חינם תמורת צפייה בפרסומות בפורטל שלה.

 

עדי כהן, סמנכ"ל השיווק של סלקום: "הפלטפורמה הפרסומית החדשה פונה אל קהל יעד צעיר בגילים 21-30. "מהמחקרים שערכנו אנו רואים כי פוחתת הסבלנות למסרים פרסומיים, והיכולת לקבל תשלום או פיצוי מגדילה את משך הזמן של הלקוח מול המסר הפרסומי".

 

לדברי כהן, המנגנון שפותח יאפשר פילוח לקוחות לפי שאלון דמוגרפי. על פי המנגנון העסקי שלפיו תפעל סלקום, ישלם המפרסם 1.7 שקלים עבור כל צפייה מוכחת של לקוח בפרסומת. בסלקום מעריכים כי מחזור ההכנסות יסתכם בשנה הראשונה ב־15 מיליון שקל.

 

המהלך החדש ילווה כאמור בקמפיין פרסום בהיקף מוערך של 7 מיליון שקל, שיופק באמצעות גיתם BBDO.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x