סגור

פוטו כלכליסט

פוטו
יום אחד זה יקרה: מקומות שחייבים לראות לפחות פעם בחיים

מתישהו השמיים ייפתחו, ונוכל לחזור ולטוס כמו פעם, בלי חשש. אז קחו לכם רשימת מקומות שממש חייבים לראות. בינתיים נסתפק בתמונות

 1. פוטו מקומות שחייבים להיות בהם מלון 4 העונות בורה בורה
  1.
  אתר הנופש ארבע העונות, בורה בורה. נמצא במוטו טהוטו שבאי בורה בורה, שבפולינזיה הצרפתית. הוא שייך לחברת Four Seasons Hotels and Resorts מטורונטו, והוא אחד ממקומות הנופש היפים ביותר.
 2. פוטו מקומות שחייבים להיות בהם נהר פאטרסוולד הולנד
  2.
  אגם Paterwoldse Meer, כרונינגן, הולנד. באגם פאטרסוולדה מייר ניתן להחליק על הקרח בסביבה טבעית ועוצרת נשימה. הוא אחד האהובים על המבקרים בהולנד בזכות סביבתו היפה. אם אתם אוהבים החלקה על הקרח, אתם חייבים לבקר שם.
 3. פוטו מקומות שחייבים להיות בהם המערה הכחולה זקינתוס יוון
  3.
  המערות הכחולות, האי זקינתוס, יוון. ווילת המערות הכחולות היא המקום הטוב ביותר לשהות בו בזקינתוס, קבוצת האיים הגדולה ביותר בים היוני. בחופו המערבי מציע האי את הנוף המרהיב ביותר שלו: המערות הכחולות.
 4. פוטו מקומות שחייבים להיות בהם סלע פולפיט פריקסטולן נורווגיה
  4.
  פרייקסטולן, נורווגיה. סלע פאלפיט הוא אחד מאתרי הטבע הפופולריים ביותר בנורווגיה. זהו צוק תלול בגובה 604 מטר, שבראשו מישור שטוח בגודל 625 מ"ר. כדי להגיע אליו יש לצעוד 3.8 ק"מ מפרייקסטולן הסמוכה.
 5. פוטו מקומות שחייבים להיות בהם פארק לאומי פליטוויס קרואטיה
  5.
  הפארק הלאומי אגמי פליטביצ'ה, קרואטיה. הפארק הלאומי הוותיק ביותר בדרום מזרח אירופה, והגדול בקרואטיה. הוא נמצא באזור קארסט ההררי, והיה בין אתרי הטבע הראשונים בעולם להתווסף לרשימת אתרי המורשת של אונסק"ו.
 6. פוטו מקומות שחייבים להיות בהם Marqueyssac צרפת
  6.
  גני מרקייזק, ווזאק, צרפת. העיר ווזאק שבמחוז דורדון בצרפת היא ביתה של טירת מרקייזק מהמאה ה-17, אותה מקיפים גני מרקייזק המרהיבים. עיצובו של הגן נשמר באדיקות ע"י צוות העובדים, כך שייראה בדיוק כמו לפני 300 שנה.
 7. פוטו מקומות שחייבים להיות בהם רג'סטן הודו
  7.
  בנטנג צ'יטורגאר, הודו. מבצר צ'יטורגאר נמצא במדינת רג'סטן שבמערב הודו. הוא אחד המבצרים הגדולים בהודו, ומתנאה בעבר עשיר שיכול ללמד את המבקרים בו רבות על עברה של הודו. הוא מכיל ארמונות מפוארים, מקדשים היסטוריים, ומגדלים מרהיבים.
 8. פוטו מקומות שחייבים להיות בהם פסל בודהא הונג קונג
  8.
  Tian Tian Buddha, האי לנטאו, הונג קונג. טיאן טיאן בודהה הוא אחד היעדים האהובים על המבקרים בהונג קונג. הפסל, שידוע גם כ"בודהה הגדול", הוא פסל הבודהה הגדול בעולם. גובהו 34 מטר ומשקלו 250 טון. הוא עשוי מברונזה, והעבודה עליו הושלמה ב-1993.
 9. פוטו מקומות שחייבים להיות בהם נהר חמשת הפרחים סין
  9.
  Crystalline Turquoise Lake, הפארק הלאומי ג'יאוזאיגו, סין. הפארק שנמצא ברכס הרי מין, ידוע בזכות המפלים הרבים שבו, אגמיו הצבעוניים, והפסגות מכוסות השלג. אגם הטורקיז מקבל את ייחודו ממימיו הטהורים. הוא מוקף בצבעי טורקיז, ירוק, כחול, וצהוב, וידוע גם בתור אגם חמשת הפרחים של סין.
 10. פוטו מקומות שחייבים להיות בהם גשר קפילנו ונקובר קנדה
  10.
  הגשר התלוי קפילנו, וונקובר, קנדה. הגשר התלוי קפילנו נמצא מעל נהר קפילנו בגובה 70 מטר, אורכו 140 מטר, והוא חלק ממתקן פרטי שגובה תשלום על הכניסה אליו, ומושך יותר מ-800,000 מבקרים בשנה.