$
נשים ועסקים

חיוג מקוצר: נטע גרטי פותחת את הטלפון

בת 38. שחקנית תיאטרון, קולנוע וטלוויזיה ("פאודה"). כעת משתתפת בהצגה "האחרים" של תיאטרון הקאמרי

רותה קופפר 09:0631.12.18

כמה זמן עובר מהרגע שאת מתעוררת עד שאת נוגעת בנייד שלך?

"זה טריקי, כי הנייד הוא גם השעון המעורר שלי, אז רק אחרי שאני נאבקת בהשכמה, קמה, מכינה את הבת שלי, בת 11, לבית ספר, ולוקחת את הילד שלי לגן, אני עושה את הבראוז הראשון עם הקפה. לפעמים אני לא יכולה להתאפק אז אני נכנסת לפני".

 

מה האפליקציה הראשונה שאת נכנסת אליה?

"לאינסטגרם. זאת מחלה נוראית. הלוואי שהייתי יכולה לחזור בזמן ולוותר על כל זה. נוקיה הוציאה מכשיר רטרו שיש בו רק סנייק, אינטרנט אטי שלא באמת מאפשר גלישה, ויש לו ווייז. רציתי לקנות לי אותו אבל ירדתי מהעץ הזה".

נטע גרטי נטע גרטי צילום: מאיר כהן

 

צום מיצים או צום טכנולוגי?

"יהיה לי קל יותר לעשות צום מיצים, אבל יותר נחוץ לי צום טכנולוגי".

 

יש משחק בנייד שאת לא מצליחה למחוק?

"היתה לי תקופה שהיה לי 'קאנדי קראש', השם ייקום דמו. מחקתי את המשחק כי אני בן אדם שיכול להתמכר, ואז החזרתי ושוב מחקתי. בנייד של בעלי (המוזיקאי פיטר רוט, ר"ק) יש 'קאנדי קראש', ומדי פעם כשאני רוצה לשחק הוא נותן לי, אבל גם סוחט אותי על הדרך: 'רוצה לשחק? אז תעשי אחר כך כלים'. אם אני עוברת לו שלב, אני לא נותנת לאינפורמציה הזאת לפסוח עליו".

 

דרגי את הנוכחות שלך ברשתות.

"קודם כל, אני נוכחת מדי. בעיקר באינסטגרם, ושם אני גם עושה הרבה ווינדו שופינג. אני יכולה להיכנס דרך האינסטגרם לחנויות הדיגיטליות, להכניס פריטים לעגלה ובסוף לא להכניס את כרטיסי האשראי שלי. זה מאכיל את המפלצת".

 

כמה מתוך 43.7 אלף העוקבים שלך באינסטגרם את מכירה? וכמה מתוך ה־4,389 בפייסבוק?

"מעט. אבל אני יכולה להגיד שהם אנשים אמיתיים, לא חשבונות שקניתי בחברה טורקית".

 

איזה פוסט שלך זכה להכי הרבה תגובות או לייקים?

"שיתפתי ראיון שעשיתי עם רפי רשף ל'אינטימי', ואנשים שאני מחבבת אמרו שזה יצא טוב. שיתפתי אותו לא לפני שהתנצלתי שאני לרוב לא מעלה, ושאני מסתייגת מהכותרת. התנצלתי על קיומי ואז העליתי. שחקנים יכולים להיחשף דרך פילטר של דמות או סיפור, אבל חשיפה מאוד ישירה ואישית היא מביכה. אני משחקת את המשחק כי אני חלק ממנו. כמה פעמים ניסיתי לסגור את הפייסבוק, אבל הוא סירב להיסגר. כל פעם חזר מחדש, כמו הרפס".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x