$
מוסף 18.10.18

מה הלאה: החידושים החמים ברשת

רובוט שיודע לסחוב מחבטי גולף, ספר עיצוב חדש, משחק מחשב מותיר חותם, דגם מדליק של לגו, רמקולים שהם להיט היסטרי של JBL ורכב רטרו עתידני של פז'ו

אחי רז 09:4018.10.18

ספורט: סנשו פנצ'ה משלכם

עייפים מכדי לסחוב את מחבטי הגולף שלכם לבד? הכירו את Rover — רובוט שתקן וממונע שיעשה את העבודה עבורם. הרובר עוקב אחרי הבעלים שלו בנאמנות של כלב, וברוח התקופה כולל גם שני שקעים של USB, כדי שתוכלו להטעין את הסמארטפון. בקרוב בקיסריה?

 

 

 

 

ספר: מילים יפות עם כיסוי

העיתון המודפס זוכה להספדים השכם והערב, אבל עודנו חי ובועט. ספר העיצוב החדש Newspaper Design חוגג את הפרינט עם 288 עמודי חדשות אמיתיים מהעיתונים והמגזינים המובילים בעולם, מ"הניו יורק טיימס" ועד "לה רפובליקה" האיטלקי. 50 דולר.

 

 

 

משחק: מותירי החותם

בעולם הדמיוני של One Hour One Life, משחק מחשב שמקבל כעת גרסת אייפון, דקה אחת שווה לשנת חיים. לרשות המשתתפים עומדות 60 דקות להותיר את חותמם על עולמם, ולהשאיר בו פריטים ומונומנטים שישפרו את חייהם של הבאים אחריהם. משחק נפלא, בהנחה שאתם לא מפחדים לצפות בעצמכם גוססים בלייב. 5 דולר.

 

 

 

לגו: עושים רוח

הדנים טובים בהפקת אנרגיה ירוקה כמעט כמו שהם טובים בלגו. Vestas הדנית היא החברה הגדולה בעולם לייצור טורבינות רוח, וזאת סיבה מספיק טובה לשיתוף פעולה עם החברה הגדולה בעולם לייצור לגו בדגם מדליק של טורבינה ממותגת, המתנשאת לגובה שערורייתי של מטר שלם, ולמרגלותיה חווה ציורית. 200 דולר.

 

 

 

נוי: עגול לטובה

ה־Venn puzzle הוא שילוב אידיאלי בין חפץ נוי לצעצוע שמאתגר את השכל. הוא עשוי שלושה חלקי מתכת זהים, שמשתלבים זה בזה כדי ליצור כדור. בהתחלה זה נראה כמו משחק ילדים, אבל ספק אם אלה יתחברו אליו בשל מורכבותו ומשקלו — כמעט קילו. הוא יכול גם לשמש משקולת ניירות מצוינת. 75 דולר.

 

 

 

גאדג'ט: קול מהעבר

ב־1970 הציגה חברת JBL את דגם הרמקולים L100, שנהפך מיד ללהיט היסטרי ולמוצר הנמכר ביותר בתולדות החברה. עכשיו הגיע הרגע שבו עושים כסף קל באמצעות גרסה מחודשת לקלאסיקה. הרמקולים מגיעים עם חזית אלגנטית בשלושה צבעים ובסיס מתכת אופציונלי שמשלים להם יפה את הלוק. 4,000 דולר, בקטנה.

 

 

 

רכב: רטרו עתידני

פז'ו 504 הוא ככל הנראה הדגם המזוהה ביותר עם היצרנית הצרפתית, והוא זוכה כעת למחווה עיצובית ברכב הקונספט החדש של החברה E-Legend. הרכב היפהפה הזה מציע שני מצבי נהיגה: אוטונומית וסטנדרטית, כשבמצב הטייס האוטומטי ההגה (החתיך בפני עצמו) מתקפל פנימה כדי ליצור חלל סלוני, מרווח ומפנק.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x