$
03.09.18
נשים ועסקים
"עשייתה של תמר למען האנושות מרחיבה את מעגלי הנתינה, החמלה והתקווה"
ד"ר תמר אלרם בחרה את ד"ר תמר אשכנזי, מנהלת המרכז הלאומי להשתלות של משרד הבריאות
מגזין נשים 3.9.18 דר תמר אשכנזי מנהלת מכון השתלות, צילום: עמית שעל

"המרכז הלאומי להשתלות הוא הגוף שמרכז את כל השתלות האיברים בישראל, מתורמים נפטרים ומתורמים חיים, והוא כולל גם מערך הסברה ותמיכה במשפחות תורמות ונתרמות. תמר מנהלת ומתפעלת את המערך כולו בעבודה מסביב לשעון, ומאמציה הרבים הביאו לשינוי פרדיגמה בכל הקשור להשתלת איברים בישראל.

"פגשתי את תמר לראשונה ב־2011 במסגרת מקצועית. היא הרשימה אותי כשלקחה פרויקט והפכה אותו לפרויקט חיים, ומאוחר יותר כשהפכה את החלום הזה למציאות. בפעם השנייה שנפגשנו הייתי סגנית מנהל הדסה עין כרם והיא העבירה הרצאה על השתלות מן החי. יכולתי לראות איך הפרויקט שלה מתפתח.

 

למגזין המלא לחצו כאן

 

 

"בזכות עבודתה הבלתי נלאית של תמר נרשם במדינת ישראל בשנת 2017 שיא של כל הזמנים בהשתלות איברים. וכל זאת בשקיפות ועם שמירה על שוויוניות"
ד"ר תמר אלרם
ד"ר תמר אלרם
צילום: אלכס קולומויסקי

 

"בזכות עבודתה הבלתי נלאית נרשם ב־2017 שיא בהשתלות איברים בישראל. נוסף על כך, המאמצים הכבירים שעושה המרכז הלאומי להשתלות בהובלתה של תמר מביאים גם לניצול אופטימלי של איברים המיועדים להשתלה, וכל זאת בשקיפות, עם שמירה על שוויוניות וכמובן הקפדה על איכות ומקצועיות התהליך כולו.

 

"אני גאה בעשייתה של תמר למען האנושות. זו עשייה המרחיבה את מעגלי הנתינה, החמלה והתקווה, ומושתתת על חזון הצלת החיים בבחינת 'כל המציל נפש אחת, כאילו הציל עולם ומלואו'".

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x