$
03.09.18
נשים ועסקים
"בת שבע פותחת לצעירים מהפריפריה דלת לעולם חדש של יזמות"
מיכל קיסוס הרצוג, מנכלית פפר, בחרה את בת שבע משה מנכ"לית עמותת יוניסטרים לקידום יזמות עסקית של בני נוער בפריפריה, בת 33
מגזין נשים 3.9.18 מימין בת שבע משה עם מיכל קיסוס, צילום: דנה קופל
רותה קופפר 11:3303.09.18

"יש מעט מאוד אנשים שמצליחים באופן כל כך טבעי להוציא את המיטב מהאנשים שלידם, ולהביא אותם למימוש כמו בת שבע. היא עומדת בראש עמותה שמלמדת ילדים בני 15–17 בפריפריה איך להיות יזמים, איך לעשות מודל עסקי, לתכנן תוכנית עסקית, ומכוונת אותם להקמת סטארט־אפ. היא מעניקה לצעירים האלה הזדמנות ופותחת להם דלת לעולם חדש.

 

למגזין המלא לחצו כאן

 

"העמותה של בת שבע מלמדת ילדים בני 15–17 בפריפריה איך להיות יזמים, איך לעשות מודל עסקי ולתכנן תוכנית עסקית, ומכוונת אותם להקמת סטארט־אפ. כמו למשל נערה בת 15 מרהט שמתכננת להקים רשת אירוח בדואית"

 

"האנשים שבת שבע מגייסת הם הטובים בתחומם, המי ומי של התעשייה שמסתובבים בכל הארץ ועוזרים לצעירים לעמוד מול נציגי קרנות ולהציג את הרעיון שלהם באנגלית. בתפקידיי השונים ראיתי מיזמים רבים ופגשתי אינספור סטארטאפיסטים אך מעולם לא התפעלתי כמו שהתפעלתי במפגש עם אותם יזמים צעירים שעובדים עם בת שבע: אם זאת נערה מרהט שמציגה באנגלית שוטפת ובביטחון שיא את המיזם שלה להקמת רשת אירוח בדואית. או נער שנסע כל הדרך מאילת לתל אביב עם ראש העירייה שלו כדי להציג את מיזם הדואר החלופי שלהם. או שלושה חברים שהחליטו לעבוד על טכנולוגיה של גילוי לקטוז באוכל.

 

"לקחתי חלק בפעילות העמותה כמה פעמים השנה, בכל הפעמים האלה פגשתי עוד עשרות בני נוער כאלה. המחשבה שבת שבע עמלה כך 24/7 גורמת לי להתפעם מההשפעה הבלתי נתפסת שיש לה על החברה הישראלית בעשורים הקרובים ומעבר לכך".

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x