$
03.09.18
נשים ועסקים
"אין כמו נשים להצטיין במשימה המורכבת של פיקוד על צוות טנק"
אושרת קוטלר בחרה את שירן טטרואשוילי, שרלוט דוידוביץ'-פלד, אסנת לוי ונגה שינה, מפקדות הטנק הראשונות בצה"ל, בנות 20
מגזין נשים 3.9.18 מטקיות מפקדות טנקים שירן טטרואשוילי שרלוט דוידוביץ' פלד אסנת לוי ו נגה שינה, צילום: מיטל צין, דובר צה"ל
רותה קופפר 11:3103.09.18
אושרת קוטלר, עיתונאית, סופרת ואשת טלוויזיה, בת 53 אושרת קוטלר, עיתונאית, סופרת ואשת טלוויזיה, בת 53 צילום: ענבל מרמרי
"ארבע נשים צעירות ונחושות היו עבורי לא רק מקור השראה השנה אלא גם סיבה לגאווה. כמי ששירתה בחיל השריון כקצינת ת"ש ונפגעים, לא יכולתי שלא להתפעם מהנחישות, עוז הרוח והיכולת הגופנית והנפשית כאחד שהובילו את נגה, שירן, שרלוט ואסנת להיות מפקדות הטנק הראשונות בצה"ל.

 

למגזין המלא לחצו כאן

 

"פיקוד על דגמי המרכבה המתקדמים משול לפיקוד על מטוס מתוחכם, אבל כזה שנמצא על הקרקע. לא פחות. עם זאת, בניגוד לטייסות, טנקיסטיות צריכות להיות גם מסוגלות לאכול הרבה חול, בוץ, לכלוך ואבק. למות מקור בחורף ולהתעלף מחום בקיץ. זה גם אומר לחיות במתחם קטנטן עם עוד ארבעה אנשים ולתפקד כיחידה אחת, שכל חלק בתוכה שזור בהרמוניה מלאה באחרים. לטעמי אין כמו נשים להצטיין במשימה המורכבת הזאת.

 

 

"כמי ששירתה בחיל השריון כקצינת ת"ש ונפגעים, לא יכולתי שלא להתפעם מהנחישות, עוז הרוח והיכולת הגופנית והנפשית כאחד שהובילו את נגה, שירן, שרלוט ואסנת"

 

“אז נגה, שירן, שרלוט ואסנת, הרשו לי להצדיע לכן. עשיתן היסטוריה. ומי ייתן והנשים כולן תדענה שאין דבר בעולם שאינו אפשרי עבורנו. כה לחי!".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x