$
03.09.18
נשים ועסקים
"הצורך של אפרת להרגיש נשית ויפה גם כשהיא נלחמת בסרטן הפך אותה ליזמת סדרתית"
אורית חשאי בחרה את אפרת רומן, יזמת, מקימת סטארט־אפים המציעים פתרונות רפואיים ואופנתיים לחולות סרטן, בת 51
מגזין נשים 3.9.18 מימין אורית חשאי ו אפרת רומן, צילום: תומי הרפז
רותה קופפר 11:3003.09.18

"כבר לא מעט שנים שאפרת ואני מסתובבות באמריקה ומדברות על חזיות. לפני עשר שנים היא חלתה בסרטן השד וגילתה שיש מעט מאוד מוצרים שעומדים לרשותה וזמינים. ולמרות שאחת משמונה נשים בעולם חולה בסרטן השד, והצרכים שלהן רק הולכים ומתרבים, כמות המוצרים אפילו התכווצה משמעותית. הצורך שלה להרגיש נשית ויפה גם בעודה נלחמת בסרטן הפך אותה בסופו של דבר ליזמת סדרתית.

 

למגזין המלא לחצו כאן 

 

"חמש קליניקות ובית חולים בניו יורק התחילו להשתמש בחזייה הרפואית שפיתחה אפרת ממש החודש, והיא לא תעצור עד ש־EZbra תהפוך להיות התקן העולמי לחבישות חזה"

 

"לפני חמש שנים אפרת השיקה את CureDiva.com - הסטארט־אפ הראשון שלה שהוא החנות הקהילתית הראשונה בעולם לחולות ומחלימות מסרטן שד. השנה, אחרי שעברה ניתוחים שונים בחזה כולל שחזור שד, היא החליטה לפתור מחסור נוסף שגילתה בשוק והשיקה בארה"ב את EZbra - תחבושת מהפכנית לניתוחי שד, שהיא גם חזייה מתכווננת חד־פעמית, אלגנטית וקלה לשימוש.

 

"חמש קליניקות ובית חולים מובילים בניו יורק התחילו להשתמש ב־EZbra ממש החודש, ובתחילת 2019 החברה תרחיב הפצה לכל ארה"ב. יש המון אתגרים בדרך בעולם מוצרי הרפואה, אבל ברור לי שאפרת לא תעצור עד ש־EZbra תהפוך להיות התקן העולמי לחבישות חזה. אפרת היא דוגמה קלאסית לכך שהחיים הביאו לה לימונים, לא מעט לימונים, ומכולם היא עושה לימונדה עם חיוך ענקי".

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x