$
03.09.18
נשים ועסקים
"ההצלחה של שחר מוכיחה שעולם האופנה צמא לקולות נועזים"
יערה קידר בחרה את שחר אבנט, מעצבת אופנה, בת 30
מגזין נשים 3.9.18 שחר אבנט מעצבת אופנה, צילום: תומי הרפז
רותה קופפר 11:2203.09.18

יערה קינדר, אוצרת אופנה ישראלית המתגוררת בניו יורק, בת 38 יערה קינדר, אוצרת אופנה ישראלית המתגוררת בניו יורק, בת 38

"ליצירתה של שחר אבנט נחשפתי כמבקרת חיצונית בקורס הג'ינס של רחל ברמן־הדרי במחלקה לעיצוב אופנה בשנקר. אבנט הציגה דגם ענקי, שבמבט ראשון נראה כמעיל פרווה, אבל היה עשוי כולו מרצועות ג'ינס פרומות ומכובסות. עולם האופנה ניזון מהמצאות מבריקות ומקוריות כאלה, שהן כובשות לב גם ביופיין וגם באַחֵרוּתן ובחירות שהן מציעות.

 

למגזין המלא לחצו כאן

 

"תהליך היצירה של אבנט סקרן אותי, ומאז עקבתי אחריה בעיקר באינסטגרם. עבודתה מתאפיינת באקספרסיביות פרועה לצד עדינות מרגשת: טולים, רקמות שנראות כמו ציורי סקיצה, וצלליות רכות ומפוסלות. במיוחד נחרת בזיכרוני פוסט שלה כסטודנטית, שבו, לצד איור אופנה מרהיב, כתבה על חלום שלה: להלביש את ביונסה.

 

מאז שסיימה את לימודיה אבנט פשוט בוערת: היא הלבישה את זוכת האירוויזיון נטע ברזילי בקימונו, והשיא: ביונסה, בסיבוב ההופעות הנוכחי שלה, לובשת שמלת טול של אבנט

 

"מאז סיימה את לימודיה עלתה אבנט על מסלול מרתוני יוצא דופן: היא שיתפה פעולה עם הצלמת מיכל חלבין, הציגה קולקציה בתצוגת המעצבים המבטיחים בשבוע האופנה תל אביב 2018, ובשמלות שלה נראו כוכבות לוהטות כמו נטע ברזילי (בקימונו שליווה את הצילום הרשמי לאירוויזיון), קלי רולאנד (Destiny’s Child) ב־The Voice אוסטרליה, הזמרת זנדאיה. וממש לאחרונה היא הגשימה את החלום: ביונסה, באחד מרגעי השיא של הופעתה בסיבוב הנוכחי, לובשת שמלת טול בגוני ניוד של אבנט.

 

"מעבר לדרך מעוררת ההשראה שאבנט עשתה בזמן כה קצר, היא מסמלת עבור יוצרות ויוצרים בכל תחום שהעולם צמא לקולות חדשים, יצירתיים ונועזים, שלא מפחדים ללכת רחוק. היא מזכירה לנו כמה חשוב לסמן חלום, גם כזה שנראה מנותק מהמציאות, וכמה חשוב להצביע עליו, להתכוונן אליו, להאמין בו, ולבסוף גם להגשים".

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x