$
מוסף 24.05.2018
האדר מוסף שבועי 24.5.18

מה הלאה: כל החידושים ברשת

וויסקי עם עקיצת טבסקו, בובות ויניל למבוגרים ומצלמה וטייפ סלילים מפוצץ

אחי רז 09:1224.05.18
תחבורה: חשמלית עם חבילה

חברת הבלדרות האמריקאית UPS חשפה צי ניסיוני של 35 משאיות חשמליות, שמייצרת Arrival הבריטית. הן זכו לעיצוב מעוגל וקומפקטי, ואי אפשר שלא להתרשם מדרגת החמידות הגבוהה שלהן. לקווים המעוגלים יש גם נימוק בטיחותי: הם אמורים להקנות לנהג שטח ראייה רחב ככל האפשר.

 

 

 

רחוב: גיר אוטומטי

מאז עלה לגדולה בזכות "מרי פופינס", ענף ציורי הגיר על מדרכות עדיין איתנו. אם אתם או ילדיכם מחבבים את הפעילות המשונה הזאת שימו לב לגירים המקוריים של ניקולאס בנטל, שנראים כמו מוצרי מסז' ביתיים ומאפשרים ציור של כמה קווים מקבילים, עיגולים ונקודות. 28 דולר הם אולי קצת יותר מדי בשביל גימיק, אבל ההחלטה בידיכם.

 

 

 

אלכוהול: עם עוקץ

רטבים מבוססי וויסקי כבר ראינו, אבל הכיוון ההפוך נדיר יותר. ג'ורג' דיקל, יצרנית הוויסקי מטנסי, משיקה שיתוף פעולה עם אייקון דרומי אחר, טבאסקו. התוצאה היא וויסקי חלש יחסית - 35% אלכוהול בסך הכל - שמקבל סיומת עוקצנית במיוחד בזכות שהות של 30 יום בחביות ההתססה של הטבאסקו. 20 דולר לבקבוק בארצות הברית.

 

 

 

משחק: אדרנלין שיא

אם אתם אוהבים משחקי מירוצים אבל פחות מתחברים לעניין הזה של מסלולים רשמיים, חוקים או קו סיום מוגדר — יכול מאוד להיות ש"Onrush" הוא ההתמכרות הבאה שלכם. הוא עמוס כלי רכב אימתניים שנושאים כלי נשק ועוד שלל עזרים שנועדו לחסל את היריבים שלכם לפני שהם יחסלו אתכם. 60 דולר בהזמנה מוקדמת לפלייסטיישן או אקס בוקס.

 

 

 

בובה: ויניל ארט

פול באדניץ הוא האיש שמאחורי יצרנית הבובות לאספנים Kidrobot. עכשיו יש לו מיזם חדש, Janky, שזוכה להצלחה בקיקסטארטר. מדובר בסדרה של 20 בובות ויניל צבעוניות למבוגרים בגובה 5 ס"מ, בעיצובם של 16 אמנים מרחבי העולם שאמורים להיות ידועים לחובבי הסצנה. מ־28 דולר.

 

 

 

מוזיקה: על גלגלים

כשתקליטי הוויניל ואפילו הקלטות חזרו לחיינו היה ברור שזה רק עניין של זמן עד שמישהו אמיץ יחליט שמוזיקה אמיתית צריך לשמוע רק בטייפ סלילים. והנה באה Ballfinger, חברה גרמנית שתשיק בקרוב ארבעה דגמים של מפלצות סלילים, שאולי לא יהיו שימושיות כל כך אבל ייראו פגז בסלון. עדיין אין מחיר (זול זה לא יהיה).

 

 

 

מצלמה: תהיו מרובעים

המצלמה החדשה בסדרת Instax של פוג'י נקראת SQ6 וטוענת לתואר הראשונה בעולם שמצלמת בפורמט ריבועי לחלוטין - 6X6 ס"מ. המצלמה תומכת בסלפי בזכות מראה קטנה ליד העדשה, ומציעה גם אפשרות לאפקט של חשיפה כפולה על אותה תמונה. זמן ההדפסה הוא כ־90 שניות. 130 דולר.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x