$
מוסף 14.12.2017
האדר מוסף שבועי 14.12.17

מה הלאה: כל החידושים ברשת

מנגנון שהופך אופניים רגילים לחשמליים, מאפים בעיצוב הוט־קוטור, שובו של השעון המעורר, הסוניק החדש ואזוניות ספורט מדליקות

אחי רז 09:2014.12.17

נסיעה: החשמל שבפנים

רוכבי אופניים חשמליים מביאים לכם את הג'ננה, אבל בסתר לבכם גם אתם רוצים לקפוץ כבר על העגלה הזאת? ה־Copenhagen Wheel הוא פטנט מרהיב, שייתן לכם את כל היתרונות של אופניים חשמליים על גבי הדגם שלכם. המנגנון הפלאי יושב בתוך גלגל אדום שמתלבש על אופניים רגילים ומחשמל אותם בקלי קלות. המחיר מפולפל: 1,500 דולר.

 

 

 

בליסה: כל פאי ורסאצ'ה

מגזין האוכל המקוון Grub Street מכריז על הטרנד האחרון בתחום הפוד־פורן: מאפים בעיצוב הוט־קוטור. זה לא חדש, כפי שמסביר גם אחד המרואיינים בכתבה, אבל עצם המסגור של התופעה יתרום מן הסתם להמשך התפשטותה המהירה. אחת הכוכבות של המגמה היא לורן קו, שהמאפים שלה מתאפיינים בדוגמאות גיאומטריות מרהיבות והאינסטגרם שלה מתפוצץ בחודשים האחרונים.

 

 

 

יקיצה: שובו של השעון המעורר

הסמארטפון שמונע מאיתנו ללכת לישון כמו שצריך הוא גם זה שאחראי להעיר אותנו. האנשים שמאחורי Circa חושבים שזה ניגוד אינטרסים בעייתי, ומציעים גרסה עדכנית לשעון מעורר, ובה כל שכלולי ההשכמה של הסמארטפון רק בלי הטלפון, שאותו אתם מתבקשים להניח רחוק, לטובת השינה שלכם. 180 יורו בקיקסטארטר.

 

 

 

 

יציאה: ואזה בורחת מהקרקס

בסופו של דבר, רוב כלי הבית והרהיטים שלנו, גם אלה שמעוצבים בשיא הקפדנות, נראים פחות או יותר אותו דבר. על רקע ההומוגניות הזאת בולטים הפריטים של המעצב האיטלקי אלסנדרו זאמבלי. האגרטלים שלו הם אנטיתזה צבעונית לאידאל הנקי והמינימליסטי ששולט בשוק, ומבטיחים להכניס קצת שמחת חיים לכל סלון. מ־350 יורו.

 

 

 

ריצה: הסוניק החדש

סוניק הקיפוד הוא כנראה הדמות המזוהה ביותר עם חברת Sega, ומאז נולד לא הפסיקו לצאת משחקים בכיכובו לפלטפורמות השונות. האחרון שבהם הוא "Sonic Forces: Speed Battle", משחק ריצה תלת־ממדי בקצב מהיר במיוחד, עם אותם צלילים אהובים וטבעות זהובות, שלוחצות על בלוטות הנוסטלגיה של כל מי שגדל על החמוד הזה. חינם לאנדרואיד ואייפון.

 

 

הצצה: בניין להתפעל

במסגרת פסטיבל הארכיטקטורה העולמי השנתי, שמתקיים בברלין, נבחרים תצלומי הארכיטקטורה המובילים של השנה. בפרס הראשון זכה הפעם הסיני טרנס זאנג, עם תצלום מרהיב של בריכת שחייה באוניברסיטה מקומית. תצלום של קאפלה משגעת על המים בדרום אפריקה קטף את המקום הראשון בקטגוריית צילומי חוץ.

 

 

 צילום: Terrence Zhang

 

הברקה: הכל־כלול באוזניים

אוזניות ספורט הן תחום משגשג, ויש מי שחושב שהן יכולות לעשות יותר מסתם לתווך בין הטלפון לאוזניים שלכם. האוזניות של Vinci מבקשות להחליף בזמן האימון לא רק את הסמארטפון שלכם, אלא גם את סירי ואת צמידי הניטור. אפשר לדבר איתן, לשמוע מוזיקה משלל שירותי רשת ולקבל דו"ח ביצועים בזמן אמת — והכל ב־89 דולר בהזמנה מוקדמת.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x