$
נשים ועסקים דצמבר 2017

גלית חוגי פותחת את הטלפון

חוגי, בת 38, תסריטאית ופאנליסטית ב"גב האומה" ואחת היוצרות של "האחיות המוצלחות שלי", שצילומי העונות השנייה והשלישית שלה הסתיימו לאחרונה

רותה קופפר 09:0113.12.17

מה עדיף: צום מיצים או צום טכנולוגיה?

"אני נגד צום באופן כללי, לא אוהבת לענות את עצמי. יכולת דחיית הסיפוקים שלי נמוכה מאוד. אני אסבול בשניהם, אבל אלך על צום מיצים".

 

כשאת הולכת לישון, איפה הנייד שלך נמצא?

"ליד הראש, לדאבוני".

 

מה האפליקציה האחרונה שאת נכנסת אליה לפני שאת הולכת לישון?

"פייסבוק".

 

כמה מתוך 2,548 החברים שלך בפייסבוק הם באמת חברים?

"פחות מ־10%. אני מקבלת כמעט את כל הבנות; עם בנים ייקח לי יותר זמן: אם אני רואה שהם נשואים עם ילדים, יש יותר סיכוי שאאשר. יש הרבה אנשים בפיד שלי שאני לא אזהה אותם ברחוב, לא יודעת מי הם, אבל אני בקיאה בארוחות החג שלהם וביחסים שלהם עם אבא שלהם".

 

בת כמה תמונת הפרופיל שלך?

"שלוש שנים. נורא קשה להחליט מה לשים בפרופיל: תמונה שלי עם מיקרופון, שידעו שאני עושה סטנדאפ? שהיא תהיה חגיגית או נגישה? קשה לי עם זה".

 

גלית חוגי גלית חוגי צילום: תומי הרפז

 

 

לאיזה משחק את מכורה בנייד?

"בפוטנציאל לכולם, ולכן אני נותנת לעצמי לשחק בכל אחד רק עד סוף היום. אבל עכשיו אני משחקת במשחק שאני פשוט לא מצליחה למחוק, 'גארדנסקייפ'".

 

באיזה אתר או אפליקציה את מבקרת הרבה?

"אני מאוד אוהבת להיכנס לאתר הטארוט של שגיא מנדלבוים. את שואלת שאלות והוא עונה לך. איזה כיף. אני גם נורא אוהבת את האפליקציה של הבנק שלי. מרגיע אותי לדעת מה המצב גם כשהוא לא מרגיע".

 

דרגי את הנוכחות שלך ברשתות החברתיות.

"פייסבוק במקום הראשון. אני אוהבת לקרוא בטוויטר, אבל לא לכתוב בו, אני לא טובה בלכתוב קצר. עם אינסטגרם יש לי בעיה פואטית: המצלמה שלי התקלקלה ומאפשרת לצלם רק סלפי. אני מרגישה שהתקלה הזאת באה ללמד אותי איזה שיעור, אבל לא מבינה איזה".

 

קבוצת הווטסאפ המופרכת שלך?

"'טסים וחוזרים', הקבוצה המשפחתית של ההורים של בן הזוג שלי. היא נקראת כך כי כל עשר דקות הם נוסעים ליעד אקזוטי אחר ומבזבזים לכולם את הירושה העתידית".

 

האימוג'י האהוב עלייך?

"עוגיית שוקולד צ'יפ. אני תמיד חוששת שכשאני שולחת אימוג'י זה יוצא מיני. כמו עם חציל, תות, אפרסק. כדי לפתור את הבעיה הזאת אני שולחת עוגייה. אף אחד לא מבין מה זה אומר, אבל זה לפחות לא מתפרש בטעות כמשהו מיני".

 

חיפוש קצר בגוגל מעלה שלעוגייה יש ועוד איך משמעות מינית.

"לאאאאאאאאאאאאא".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x