$
נשים ועסקים ספטמבר 2017
מגזין נשים ועסקים ספטמבר 2019 גג עמוד

פיונה דרמון: "ארנה ברי מסייעת לקידום נשים במדע, גם בתקופותיה הקשות"

שותפה בכירה בקרן ההון סיכון JVP: "מרגש מאוד לראות איך ארנה דבקה במטרותיה, גם השנה, בעודה מתמודדת עם מחלת הסרטן. היא הפסיקה פעילויות עסקיות, אך לא ויתרה לרגע על ליווי הנשים הצעירות"

"אני מעריצה את ארנה. היא אשה שחרתה על דגלה קידום של נשים בעולם המדעי. בתפקידה כסגנית נשיא בדל EMC העולמית וכמנהלת מרכז המצויינות של החברה בישראל היא מעניקה בכל שנה מלגות לסטודנטיות מצטיינות למדעי המחשב והנדסת חשמל בטכניון שגם פעילות חברתית. בנוסף היא פעילה בעמותת בוגרי 8200, ובפרט ביוזמה Women2women, שהקימו נעה למפרט (בתו של ניר למפרט, מפקד 8200 לשעבר), קרן הרשקוביץ ואפרת דייגי, שמחברת בין בכירות במגזר העסקי לבוגרות 8200 בתחילת הקריירה שלהן לצורך ליווי מקצועי והכוונה.

 

ארנה ברי מדענית ויזמת הייטק, כיהנה בשורה של תפקידים בכירים בעף הטכנולוגיה. בת 67 ארנה ברי מדענית ויזמת הייטק, כיהנה בשורה של תפקידים בכירים בעף הטכנולוגיה. בת 67 צילום: תומי הרפז

 

 

 

פיונה דרמון שותפה בכירה בקרן ההון סיכון JVP, בת 44 פיונה דרמון שותפה בכירה בקרן ההון סיכון JVP, בת 44 צילום: מיקי אלון

מרגש מאוד לראות איך ארנה ממשיכה לדבוק במטרה שלה גם בשנה הלא־פשוטה הזאת, שבה היא מתמודדת עם מחלת הסרטן. בזמן שהיא לקחה הפסקה מפעילויות וולונטריות אחרות, היא לא ויתרה לרגע על ליווי הנשים הצעירות ועל תוכנית המנטורינג. היא מדהימה, וההתעקשות שלה מעידה על סדר העדיפויות שלה. היא לא מוותרת על האג'נדה הנשית".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x