$
נשים ועסקים ספטמבר 2017
מגזין נשים ועסקים ספטמבר 2019 גג עמוד

אחינועם ניני: "אורלי פרוינד מעניקה לנפגעות תקיפה מינית עזרה שלא קיבלה בעצמה"

ניני, זמרת ומוזיקאית: "ילדותה של אורלי נגזלה ממנה, אבל היא לא נתנה לעצמה ליפול. כיום היא מנהלת עמותה שמעניקה טיפול נפשי לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית"

רותה קופפר 09:3512.09.17
"את אורלי פגשתי לראשונה לפני כשנה וחצי, כשהיא פנתה אליי בבקשה שאופיע בהתנדבות באירוע התרמה למען העמותה שהקימה, "יחד מחושך לאור", המעניקה טיפול נפשי לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית בילדות, ומלווה אותם עד לשיקום וניהול חיים עצמאיים ומלאים. הסכמתי בשמחה, אך דבר לא הכין אותי למפגש עם האשה המדהימה הזאת, שהיא כל כך פשוטה, ישירה, אנושית וחודרת ללב.

 

מימין: אורלי פרוינד, מנכ"לית עמותת "יחד מחושך לאור" לטיפול בנפגעי תקיפה מינית בילדות. בת 49; אחינועם ניני, זמרת, מלחינה ומוזיקאית, בת 48 מימין: אורלי פרוינד, מנכ"לית עמותת "יחד מחושך לאור" לטיפול בנפגעי תקיפה מינית בילדות. בת 49; אחינועם ניני, זמרת, מלחינה ומוזיקאית, בת 48 צילום: אוראל כהן

 

 

"מגיל 5 עד גיל 20 אורלי עברה התעללות מינית קשה בידי קרוב משפחה. ילדותה נגזלה ממנה. אבל היא לא נכנעה למציאות העגומה, ולא נתנה לעצמה ליפול. היא הקדישה את חייה למאבק למען נפגעי ונפגעות תקיפה מינית, לאור הקושי העצום שהיא עצמה חוותה כשרצתה לקבל סיוע נפשי כזה.

 

"והמאבק הזה עיקש ומתמיד. רק השנה היא הובילה מאבק נוסף - לתיקון החוק שאוסר על נפגעות ונפגעי תקיפה להתראיין בפנים חשופות לכלי התקשורת.

 

"אורלי אמיצה ומיוחדת במינה, והיא עושה עבודת קודש".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x