$
מוסף 24.08.2017
האדר מוסף שבועי 24.8.17

מה הלאה: עדכונים חמים מהרשת

ספר צילומים שמדגים את חוקי העזר הטיפשיים ביותר בארצות הברית, מזרן יוגה שמתגלגל בעצמו ואפליקציה של "לונלי פלנט"

אחי רז 09:2424.08.17

צילום: עבריינות מתועדת

הידעתם שבקונטיקט חמוצים חייבים לקפץ כדי שיהיה ניתן להגדיר אותם חמוצים? שבאלבמה אסור להסתובב עם גביע גלידה בכיס האחורי? או שבטקסס אסור לספר ילדים ב"תספורות לא רגילות"? הצלמת האמריקאית אוליביה לוצ'ר עברה על חוקי העזר המפגרים ביותר בארצות הברית, והקדישה לכל אחד מהם תמונה מושקעת בספרה החדש "I fought the law". מתנה מושלמת לכל פורע חוק. 11.50 דולר.

 

 

 

יוגה: יויו מה

הגעתם למצב שבו אתם מתעצלים לגלגל את מזרני היוגה? שאחרי שעה־שעה וחצי של פעילות דווקא זה קשה לכם? אם התשובה היא כן, שימו עין על המזרנים של Yoyo Mats, שמגיעים במגוון צבעים נעימים, וגם - ואולי בעיקר - מתגלגלים בעצמם בתום השימוש. 80 דולר.

 

  צילום: yoyomats.com

 

 

נשים: כשזה עמוק

שתי חברות מלוס אנג'לס שהתבאסו מהיצע הטמפונים בשוק הקימו סטארט־אפ לפתרון העניין. התוצאה היא Flex - מוצר מסוג חדש לחלוטין, שיושב בבסיס צוואר הרחם עד 12 שעות, אמור להיות נוח יותר ואפילו משאיר את הנרתיק פנוי לעניינים אחרים. 20 דולר למינוי חודשי.

 

  צילום: flexfits.com

 

 

משחק: יאצי, גרסת ההימורים

בדיוק כשחשבנו שאין יותר משחקים שאפשר להמציא עם קוביות מגיע "Double Cross" עם הבטחה למשחק שיעיר כל מסיבת סלון באמצעות חמש קוביות לכל משתתף והימור על מספר הקוביות בערך מסוים סביב השולחן. סרטון ההדגמה מתחיל צולע, אבל בסופו ברור שיש כאן משהו. שלא לדבר על העיצוב. 35 דולר.

 

  צילום: mrpip.com

 

 

 

טיול: הקשיבו למדריך

אפליקציות תיירות ואתרי דירוג והמלצות חברתיים נוסח טריפ אדווייזר מאיימים להפוך את המדריכים המסורתיים ללא רלבנטיים. אבל ב"לונלי פלאנט" סבורים שעדיין יש ערך לידע הסמכותי שלהם, ולכן הוציאו אפליקציה חדשה שגורפת לא מעט שבחים, ומשלבת את המדריכים הידועים שלהם עם אפשרויות התאמה אישית. חינם.

 

 

 

גאדג'ט: רמקול קפיטול

חברת התקליטים קפיטול ויצרנית הרמקולים הוותיקה קליפש משתפות פעולה ברמקול אלחוטי חדש, The Capitol One. העיצוב שלו מצליח לשלב בין הישן למודרני, והוא מגיע בשני צבעים, שחור וקרם. הבונוס הוא סוויץ' הפעלה, ממש כמו פעם. 299 דולר.

 

 

 

 

סרט: כששמש העמים שקעה

בתקופה שבה הלא ייאמן והאבסורדי הם הסטנדרט, בכל זאת יש מי שמרגיש שיש תוקף לסאטירה. "The Death Of Stalin" הוא תיאור קומי של מאבקי הירושה בברית המועצות אחרי מות המנהיג, עם ליהוק מוצלח: ג'פרי טמבור, מייקל פאלין וסטיב בושמי כחרושצ'וב. בהמשך השנה בקולנוע.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x