מוסף 29.06.2017
האדר מוסף שבועי 29.6.17

מה הלאה: עדכונים חמים מהרשת

מדפסת בגודל מיניאטורי, אתר שעושה לאוהלים מה ש-Airbnb עשה לבתים ודקונסטרוקציה לבקבוק יין שיצר מעצב העל קארים ראשיד

אחי רז 09:3029.06.17
מחדש: דיו, מדפסת, דיו!

אף שלא מעט פעמים כבר הוכרז מותן של המדפסות, הן עדיין איתנו, ויש אפילו מי שמנסים להצעיד אותן קדימה. מדפסת הכיס של Zuta עובדת הפוך מהסטנדרט: הנייר מונח על השולחן, והיא מרקדת מעליו ומדפיסה. הבעיה העיקרית מסתמנת כמהירות ההדפסה: דף A4 בדקה. 300 דולר בהזמנה מוקדמת.

 

 

 

 

ממכר: סמוי מהעין

"איפה וואלאס?" הוא משחק אונליין שמשלב שתי תופעות תרבותיות אהובות: המשחק המצויר "איפה אפי?" וסדרת הטלוויזיה "הסמויה". כדי למצוא את וואלאס תצטרכו לאתר קודם כל 46 מהטיפוסים הבלתי נשכחים שהופיעו בסדרה - מסטרינגר בל עד עומאר ליטל - על גבי מסך עמוס דמויות מצוירות. מעביר זמן מושלם לוויקנד.

 

 

 

 

מארח: סאבלט לאוהל

אחרי ש־Airbnb שינה את עולם התיירות, קמו לא מעט חיקויים שניסו לזכות בפירורים. האחרון ברשימה הוא השירות החדש Tentrr, שרוצה להיות ה־Airbnb של מתחמי הקמפינג. הממשק זהה כמעט לחלוטין למקור, אבל כרגע הוא מתמקד במדינת ניו יורק בלבד. קוריוז או תחילתו של דבר חדש? בקרוב נגלה.

 

 

 

 

מאתגר: שעות עומס

חולמים להיות מהנדסי גשרים? "Poly Bridge" הוא משחק פיזיקה כיפי, הזוכה כעת לגרסת iOS ומאפשר לכם להתגלח על יבש לפני שאתם הורגים עשרות בני אדם. המשחק מורכב מיותר מ־100 אתגרים, שבהם צריך לתכנן גשרים מחומרים שונים ואז לבחון אותם בעומסים משתנים בתנאי שטח אמיתיים. 4.99 דולרים.

 

 

 

משונה: המפלצת כבר בפנים

סדרת המסתורין הרטרואית של נטפליקס "Stranger Things" היתה אחד הלהיטים המפתיעים של השנה שעברה, לא מעט בזכות הליהוק המצוין. העונה השנייה תגיע בסתיו, אבל כבר באוגוסט יהיה אפשר לקבל את הבובות הרשמיות של החבורה, כולל המפלצת הקריפית שתדיר שינה מעיניכם. עדיין אין מחיר.

 

 

 

מפורק: הבקבוק של קארים ראשיד

עיצוב בקבוקי יין מתמצה לרוב בטיפול בתוויות, אבל סמכו על קארים ראשיד שלא יסתפק במובן מאליו. היקב הקנדי סטראטוס הזמין מראשיד עיצוב לבקבוק קברנה פראנק 2014, והתוצאה כבר מוגדרת דקונסטרוקציה של בקבוק. אפשר להתווכח על האלגנטיות שלו, אבל ברור שזה לא משהו שאפשר להתעלם ממנו על המדף. 95 דולר.

 

 

 

 

מטוגן: ספר המתכונים הגדול של החרקים

האזהרות שלפיהן בקרוב נתקשה להאכיל את האנושות העלו לגדולה את החרקים כפתרון זמין ועשיר בחלבון. אחרי שמסעדות ברחבי העולם החלו להשתמש בנמלים, תיקנים וחבריהם, מגיע הספר "On Eating Insects" מבית פיידון, שכולל מתכונים, מאמרים ותמונות לבעלי קיבה חזקה.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x