$
מוסף 18.05.2017
האדר מוסף שבועי 18.5.17

מה הלאה: עדכונים חמים מהרשת

צידנית מתנפחת, תליית אמנות על הקיר, בובת מין מדברת, משחק פלטפורמה אייטיזי למהדרין, ענקים ביערות מערב קופנהגן ואמפטיה בלפים

אחי רז 08:2718.05.17

קמפינג: אבו נפחא

אחת המגרעות הבולטות של צידניות היא המשקל שלהן, אפילו ריקות. הפתרון של Stash Coolers פשוט למדי, אבל מתבקש: לעשות אותן מתנפחות. הצידניות מגיעות בחמישה גדלים, כולל אחד שמותאם לקירור הברקודות שאתם תופסים בלב ים, ומגיעות עם מפוח צמוד. אחרי הקמפינג פשוט מוציאים את האוויר, מקפלים וזורקים לבגאז'. מ־399 דולר.

 

 צילום: stashcoolers.com

 

 

 

עיצוב: בית התליין

המעצבים שמאחורי Absolut Hangsmart מספרים שהם נדהמו כשלא מצאו בגוגל שום פתרון מודרני ונוח לתליית אמנות על הקיר, אז הם החליטו לייצר אחד בעצמם. המוצר לא נראה מלהיב, אבל הוא מבטיח לפטור אתכם אחת ולתמיד מיישור תמונות סוררות ומותאם לעבודות במגוון רחב של גדלים. 24 דולר בקיקסטארטר.

 

 

 

פורנו: חרמנות מלאכותית

אפשר לומר הרבה דברים רעים על תעשיית הפורנו, אבל אי אפשר לקחת ממנה את הצעידה בחזית הטכנולוגיה. כך היא הגיעה עכשיו לבובות מין: לא מהסוג המתנפח, כמובן, אלא יותר בכיוון של אנדרואידית יפהפייה שמדברת, צוחקת ולא יודעת לסרב. "הגרדיאן" מביא את סיפורה של הרמוני, הרובוטית שאמורה להביא את המהפכה.

 
 

 

 

 

משחק: גיהינום בקרקס

רוב משחקי הרטרו למכשירים הניידים לא שווים את הקוד שעליו הם נכתבו, אבל מדי פעם מגיע אחד שראוי לחיבוק נוסטלגי. "Penarium" הוא משחק פלטפורמה אייטיזי למהדרין, הן מבחינת העיצוב והן מבחינת עקומת הלמידה המהירה, עם הבדל משמעותי אחד: הוא מתנהל באינטנסיביות הפסיכית של דור ה־Y. 1.99 דולרים, כרגע רק לאייפון.

 

 צילום: apple.co/2pjmRvO

 

 

טיול: ענקים וגמדים

ביערות והחורשות של מערב קופנהגן מסתתרים בימים אלה שישה ענקים טובי לב עשויים משאריות עץ. הם נבנו בידי מתנדבים בניצוחו של האמן תומאס דמבו, כדי לעודד ילדים ומבוגרים לצאת לטבע לחפש אותם בעזרת מפה מיוחדת. הענקים עצמם משתלבים בסביבתם באופן מושלם, כולל אחד שנתלה על גשר, ונהפכו מהר מאוד לאטרקציה עירונית.

 

 

 

בישול: הבסיס של הבסיס

סאמין נוסראת היא שפית ומורה לבישול, שספרה החדש הוא לא עוד אסופת מתכונים אלא צלילת עומק אל הרכיבים שהופכים את האוכל שאנחנו אוהבים לטעים. הוא נקרא "Salt, Fat, Acid, Heat", על שם ארבעת היסודות הבסיסיים שמרכיבים, לשיטתה, את תורת הבישול, ומלווה באיורים מקסימים והקדמה של סופר האוכל מייקל פולאן. 21 דולר.

 

 צילום: saltfatacidheat.com

 

 

רגשות: אמפתיה בקלפים

אם אמפתיה היא מה שאנחנו צריכים, ידידיי, בואו ננסה לתדלק אותה באמצעות משחק קלפים. "Question & Empathy" הוא ספק משחק ספק סדנה שנועד "לאפשר חשיבה אמפתית" בעזרת שאלות שבהן מתבקשים המשתתפים לדון, כגון "מה הופך חוויה לבעלת משמעות עבורך". 39 דולר.

 

 

 צילום: questionsandempathy.com

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x