$
מוסף 04.05.2017
האדר מוסף שבועי 4.5.17

מה הלאה: עדכונים חמים מהרשת

מתקן יישון יבש שמותאם למקרר הביתי, אנשים מחפשים קשר "אפלטוני לחלוטין", צמיגי אופניים נטולי אוויר ועוד

אחי רז 08:3804.05.17
בישול: מותר ליישן

 

יש מן הסתם לא מעט קרניבורים פיינשמעקרים ברחבי העולם שמיישנים לעצמם את הסטייקים, אבל עכשיו יש גם פתרון למעמד הביניים.Steakager הוא מתקן יישון יבש שמותאם למקרר הביתי, ודואג לשמור את הנתח המהולל שקניתם ישירות מהמגדל מוגן מפני לחות ובקטריות, עד שיהיה מוכן לאכילה לפי טעמכם. 250 דולר.

 

 

צילום: ללא מין

 

בין ג'ונגל מודעות הסקס וחילופי הזוגות באתר קרייגסליסט צדו את עיניו של הצלם פיטר ג'ריטאנו דווקא המודעות שבהן אנשים מחפשים קשר "אפלטוני לחלוטין". את פרויקט הצילומים האחרון שלו הוא הקדיש להם: משחקן הפוטבול הפצוע שמת משעמום בבית החולים ומחפש מי שיבקר אותו עד הטבעונית הצעירה שמחפשת "בסטי לדבר איתה".

 

 

עישון: מה העשב הנכון לך?

 

במדינות בארצות הברית שכבר עברו לגליזציה מתנהלת עכשיו מלחמת סמים, והיא שיווקית לחלוטין. כדי לבלוט, כל יצרן חייב למצוא גימיק משלו, וזה של Canndescent הקליפורנית נראה מתבקש לגמרי: במקום שמות זנים מתוחכמים, הם חילקו את המוצרים שלהם לחמש משפחות על פי האפקט המבוקש, ובהן Calm, Create ו־Connect.

 

 

אופניים: בלי אוויר

 

צמיגי אופניים נטולי אוויר הם לא רעיון חדש, וכמה מהם כבר הופיעו במדור זה, אבל אלה של Bridgestone היפנית הם ככל הנראה הראשונים שמגיעים מחברה גדולה. הצמיגים מתבססים על טכנולוגיה שהחברה הציגה בעבר למכוניות, ואם הכל ילך כשורה הם אמורים לצאת לשוק בעוד כשנתיים.

 

 

משחק: סא"ל חרדלי, עם פמוט, בסמארטפון

 

כמעט 70 שנה אחרי שנולד בבריטניה המשחק "הרמז" מגיע למסכי המגע. הגרסה הדיגיטלית החדשה נעשתה על פי כללי שימור מחמירים, כך שפרט לקצת עדכונים למראה של הדמויות וזירות הרצח הכל נשמר לפי כללי הטקס, כיאה לקלאסיקה. כמו במקור, עד שישה שחקנים יכולים לשחק בו זמנית. 3.99 דולרים, לאנדרואיד ו־iOS.

 

 

משקה: קפה של ווזווזים

 

בתחילת שנות התשעים השיקה פפסי קולה שקופה, ששווקה בתור אלטרנטיבה בריאה אבל נכשלה בגדול. עכשיו הגיע תורו של משקה פופולרי אחר לקבל את טיפולי השקיפות, בזכות חברה סלובקית שפיתחה את הקפה השקוף הראשון בעולם.Clear Coffee מגיע בבקבוקי זכוכית יפים, ומבטיח גם להשאיר אחריו שיניים נקיות יותר. 3 ליש״ט לבקבוק.

 

 

סדרה: מי רצח את הנזירה?

 

ב־1969 נעלמה הנזירה הקתולית קתי צ'זניק מביתה בבולטימור, וכעבור כמה ימים נמצאה מתה. תיק הרצח, שנותר פתוח עד היום, עומד בבסיסה של "The Keepers", סדרה דוקומנטרית חדשה מבית נטפליקס, שתנסה לשחזר בשבעה פרקים את ההצלחה של "הג'ינקס" ו"Making a Murderer". הכינו את עצמכם לבינג׳

ב־19 במאי.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x