$
מוסף 27.10.2016
האדר מוסף שבועי 27.10.16

מה הלאה: עדכונים מהשטח

עריסה חכמה תרדים את תינוקכם, משחק שח מט חדש יאתגר אתכם ותחרות צילומי החיות הקומיים של השנה תעלה לכם חיוך על השפתיים

אחי רז 08:4827.10.16

הורות: המערסל האוטומטי

אחד הבאגים הידועים לשמצה אצל תינוקות רכים הוא עניין השינה. העריסה החכמה Snoo מבקשת להוריד מההורים חלק מהנטל שכרוך בהרדמה ושימור השינה של הבונבון. העריסה מנטרת את מצבו של התינוק, ובהתאם מערסלת אותו במגוון תוכניות ומשמיעה לו רעשי רחם נעימים, עד שיירדם. 1,160 דולר.

 

 

גילוי: העולם שבפנים

לא סתם אומרים שצריך להסתכל על מה שנמצא בתוך הקנקן, כי שם זה נהיה מעניין. הספר החדש והמרהיב "Look Inside" משתמש באיורים וצילומים כדי להעיר לחיים את הקרביים המפורטים של אינספור דברים שמקיפים אותנו, ושאנחנו לא עוצרים לחשוב מה יש בהם: כלי רכב, בתים, בניינים, בני אדם. 40 יורו.

 

חגיגה: מעיין הישועה

ובכן חברים, האיטלקים עשו את זה שוב. בזמן שבתל אביב מתווכחים אם להשאיר את המזרקה של אגם בכיכר דיזנגוף המתחדשת נחנכה בעיירת החוף אורטונה שבאיטליה מזרקה של יין אדום, שנובע 24 שעות ביממה לרווחת התושבים והמבקרים. אפשר לבוא עם קראף מהבית או ללגום ישירות במקום.

 

 

סצנה: מלחמות הפליפר

אף שאולמות ארקייד נמצאים בסכנת הכחדה, עדיין נותרו מקומות שבהם הם משגשגים. בפורטלנד, למשל, רוחשת סצנה תחרותית ביותר של פינבול. חבורות מכל רחבי העיר, שנושאות שמות נוצצים כגון Crazy Flipper Fingers, מתחרות על הבכורה המקומית בתחרויות פרועות שנמשכות לתוך הלילה. מגזין "Vice" יצא לתעד את ההתרחשות.

 צילום: ( Daniel Tastic (VIC

 

חמידות: סבבה בסוואנה

בעלי חיים הם לא רק חמודים, הם גם קומיקאים לא קטנים. בכל שנה מתחרים הטובים שבהם על הבמה היוקרתית ביותר בתחום, תחרות צילומי החיות הקומיים של השנה. בקרב המועמדים הפעם אפשר למצוא צמד פינגווינים חסרי ראש, לטאה צבעונית בפוזת פרדי מרקיורי, לביאה ששמעה בדיחה היסטרית ועוד הרבה פנינים.

 

 צילום: Anup Deodhar

 

שחמט: פריש מיש

לא הרבה השתנה במשחק השחמט באלפי השנים האחרונות, ומפתח האפליקציות זאק גייג' הרגיש שצריך לחדש אותו. ב"שח גרוע לאללה" נעשה שימוש באותו לוח מוכר, והכלים זזים לפי אותם כללים. המלכוד הוא שהם מחולקים רנדומלית לחלוטין, כך שתוכלו להתחיל משחק עם שלוש מלכות ושני מלכים. לזה קוראים רפורמה!

 

 

סטייל: רטוב וגם חטוב

אם אתם אנשים שלוקחים איתכם בתיק מים קרים, קפה או וויסקי, כדאי שתעשו את זה בסטייל. Skinny Sipper שומר על המשקאות שלכם חמים או קרים בזכות

בידוד כפול וסגירה הרמטית, אבל חשוב מזה - הוא לא נראה כמו אף תרמוס אחר, ומבטיח מבטים מצועפים בכל מקום שתשלפו אותו. 250 מ"ל תכולה, 20 דולר מחיר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x