$
מוסף 24.03.2016
שאלות אורניום

מה הלאה

שירות שיתוף הווידיאו מושלם לסרטונים קצרצרים, מגלשה שקופה מגורד שחקים בלוס אנג'לס, סדרה חדשה על פיצה ועוד

אחי רז 07:2224.03.16

אפליקציה: הילוך חוזר

שירות שיתוף הווידיאו Streamable פופולרי במיוחד בקרב חובבי ספורט, מפני שהוא מושלם לסרטונים קצרצרים: בלי הנגן הכבד והפרסומות של יוטיוב מצד אחד, ומנגד סאונד שנעדר מפורמט ה־gif. עכשיו מגיעה גם אפליקציה לאייפון, ובה תקבלו פיד אינסופי עם כל הגולים, הפספוסים והדאנקים המטורפים ברחבי העולם, חם מהתנור. חינם.

 

 

אטרקציה: במרומי אל.איי.

אם תהיו בלוס אנג'לס בקיץ, קפצו לאטרקציה חדשה והכרחית בעיר. ה־Skyslide היא מגלשה שקופה לחלוטין, שמתחילה בקומה ה־70 של גורד שחקים, בגובה 300 מטר, ומובילה למרפסת גדולה בקומה שמתחת. ההחלקה אמנם לא ארוכה במיוחד, אבל מובטח מבט פנורמי מסעיר על העיר. 25 דולר להחלקה, החל ביוני.

 

 

אוכל: המשולש הקדוש

פיצה היא כנראה המאכל הפופולרי ביותר בעולם, וכראוי למעמדה, היא זוכה לאינספור התייחסויות תרבותיות. אחת האחרונות שבהן היא The Pizza Show, סדרת רשת חדשה שבמסגרתה משוטט הפיציולו הברוקלינאי פרנק פינלו ברחבי העולם, ומציג את מגוון המסורות והפרשנויות הפסיכי שלו זוכה הבצק האהוב.

 

ספר: הצצה לעתיד הקרוב

במהלך עבודתו בתור יועץ לחדשנות במחלקת המדינה האמריקאית, הקיף אלק רוס את העולם בחיפוש אחר הדבר הבא. בספר החדש שלו, The Industries Of The Future, הוא פורש את חזונו באשר לעתיד העולם בעשור הקרוב: הכלכלות הבאות לפרוח ולהתרסק, המקצועות שייהפכו למובילים, ושאר דברים שחייבים לדעת על העתיד הקרוב.

 

 

גאדג'ט: שפריץ של שומן

אין עוררין על כך שמריחת חמאה היא עניין מנג'ס, ולכן יש מצב שהספריי הזה הוא אחד הפיתוחים המלהיבים ביותר של התקופה למטבח הביתי. זה מאוד פשוט: אתם מכניסים למכל חתיכת חמאה סטנדרטית, ובלחיצת כפתור משפריצים אותה על המטרה, בין שמדובר בטוסט, פופקורן או מחבת. 99 דולר בקיקסטארטר.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x