$
מוסף 03.03.2016
שאלות מוסף 3.03.16 ראש

מה הלאה

מכשיר חדש יעזור לכם לקחת את טרנד הסלואו-פוד צעד אחד קדימה, תערוכה דשה במוזיאון ברוקלין מציעה מבט שונה על החיים בישראל ומכשיר כיס יאפשר לכם לייצר מוזיקה אלקטרונית

אחי רז 08:1403.03.16

צילום: ארץ קשוחה

במוזיאון ברוקלין נפתחה החודש תערוכת צילומים ששמה This Place, המוקדשת לישראל ולרשות הפלסטינית. 600 התמונות בתערוכה צולמו על ידי 12 צלמים, כולם זרים, בין 2009 ל־2012, ומציעות מבט מגוון ושונה מההתייחסות המקובלת לאזור המוזר שבו אנחנו מתגוררים. התערוכה תוצג עד 5 ביוני.

 

 

אפליקציה: והרי החדשות

כשאתר החדשות קוורץ הושק לראשונה הוא הציג ממשק חדשני, שהפך את צריכת התוכן בו לחוויה שרבים ניסו לחקות. שלא במפתיע, גם האפליקציה החדשה שלהם לא נראית כמו שום דבר אחר. הרעיון האמיץ של האתר הוא להציג את החדשות בפורמט של שיחת ווטסאפ, כאילו חבר מעדכן אותך בהתפתחויות. זה קצת מוזר, אבל גם מעניין.

 

 

גאדג'ט: מוזיקת כיס זעירה

יש כיום אינספור דרכים לייצר מוזיקה אלקטרונית, אבל אף אחת לא מגניבה כמו מכשירי הכיס של Teenage Engineering. עם עיצוב שנמצא על התפר שבין משחק אלקטרוני משנות השמונים ללוח חשמלי שנשלף מתוך ערכה של מדענים צעירים, ששת המכשירים בסדרה מאפשרים להתנסות בבניית לופים קסומים כמעט כמו פעם. 59 דולר.

 

 

מטבח: לבשל בלי אוויר

מכשירי סו־ויד, שמאפשרים בישול בוואקום, עדיין לא נהפכו לפריט מטבח סטנדרטי, אבל מוצר חדש ששמו Mellow מבקש לשנות את זה. הוא מגיע עם אפליקציית מתכונים שמתכנתת את המכשיר בלחיצת כפתור, כך שכל מה שנותר לבשלן הביתי הוא לארוז את חומרי הגלם בוואקום ולזרוק למכל המים. המחיר במכירה מוקדמת מפתה: 99 דולר.

 

 

מעקב: בלש הכרום

האפשרות לאסוף מידע על אזרחים אחרים היא זכות חוקית שלנו, ואתם מתבקשים לנצל אותה. אתר חקירנט מנסה להנגיש את המגוון הרחב שמציע מוסד החוקר הפרטי באמצעות "חוקר חכם", שמאפשר לכל אחד להזמין באופן אנונימי אונליין מיקרו־חקירה כמו בדיקת רקע או איתור בעל רכב, ולקבל דו"ח מפורט. הו, הקידמה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x