$
מוסף 21.01.2016
שאלות מוסף 21.1.16 ראש

מה הלאה

איך לחוש הליכה על הירח, צילום וידיאו ב־360 מעלות, מוזיאון סיני על אי מלאכותי ועוד

אחי רז 07:2121.01.16

אפליקציה: פנים אל מול פנים

 

טכנולוגיית זיהוי פנים ומעקב אחריהן בווידיאו התפתחה מאוד בשנים האחרונות, מה שהביא הרבה אפליקציות כיפיות ומצחיקות לחיינו. האחרונה שבהן היא Face Swap Live, שמאפשרת לכם להחליף את הפנים שלכם באלה של מישהו אחר, למשל סלבריטי, חבר או בן זוג. 0.99 דולר שמחיים כל אירוע.

faceswaplive.com

 

חלל: לרקוד על התקרה

 

 

ההבטחה שסביב 2030 יקום יישוב הקבע הראשון על הירח בהחלט מסעירה את הדמיון. עד אז אפשר להתחיל להתאמן על היציבה עם נעלי ה־MoonWalker, שבאמצעות סוליות מיוחדות אמורות לחקות את התחושה של הליכה על הירח. אם זה לא מספיק, אפשר גם להציג תוכן דיגיטלי על הסוליות, שמצוידות במסכי E-Ink. עכשיו באינדיגוגו.

bit.ly/Moon-Walker

 

צילום: ו... אקשן

  

 

תחום מצלמות האקשן נשלט ביד רמה על ידי גו־פרו, למרות ניסיונות של לא מעט מתחרים בשנים האחרונות לנגוס בנתח משמעותי ממנו. ניקון היא הראשונה מקרב יצרניות המצלמות המסורתיות להיכנס לתחום, עם KeyMission 360, שמבטיחה לאפשר צילום וידיאו ב־360 מעלות, ובאיכות 4k. המחיר עדיין לא נחשף.

bit.ly/nikon-360

 

אדריכלות: בבניין 2016 ננוחם

 

 

מגזין העיצוב המקוון Dezeen כינס את מומחי האדריכלות שלו כדי לדרג את הבניינים המסקרנים ביותר שהשלמתם צפויה במהלך 2016. עם הבחירות היותר מרהיבות נמנים מוזיאון אמנות בסין, שממוקם על אי מלאכותי, וקומפלקס אולמות תיאטרון בדנמרק, שמורכב מקבוצה של קוביות עצומות עשויות פלדה וזכוכית.  

bit.ly/b-2016

 

גאדג'ט: חם, מתחמם, לוהט

 

 

אחת המכות הגדולות ביותר שכל הורה מכיר היא מדידת חום לילדים: או שזה פולשני ולא נעים או שזה לא מספיק מדויק. לחלל הזה נכנס עכשיו Thermo, שמצויד ב־16 חיישני אינפרה־אדום כדי להבטיח מדידה סופר מדויקת בתוך 2 שניות באמצעות נגיעה קלה במצח. הוא גם משדר נתונים לאפליקציה, ונראה מעולה. 99 דולר.

bit.ly/wifi-thermo

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x